Yılmaz Morgül Nişantaşı'nda kick boks yaptı! Herkes pür dikkat onu izledi...

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Nişantaşı’nı kick boks ringine çevirdi. Herkes pür dikkat onu izledi. Bir süredir kick boks dersi alan şarkıcı, sokak ortasında yüksek tekme hareketiyle basın mensuplarına poz verip “Arkadaşlar siz istediniz ben de hareketin kralını yaptım” dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2021 16:05
Değiştirme Tarihi: 23.01.2021 16:05
Yılmaz Morgül Nişantaşı'nda kick boks yaptı! Herkes pür dikkat onu izledi...

Kız arkadaşı Pelin Suade ile Nişantaşı'nda görüntülenen ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, meraklı bakışlar arasında basın mensuplarına röportaj vermeden önce kickboks şovu yaptı.

Sonrasında endisinin kürk kullanmadığını anlatıp “Kürke karşıyım, kürkü yalnızca hayvanlar giyer, mümkünse başka hayvanlar giymesin” diyen Morgül, geçtiğimiz günlerde yine kürk nedeniyle polemik yaşadığı Bülent Ersoy’la ilgili bir soru üzerine “Bülent hanım büyük bir sanatçı ama kalkıp bu dönemde pek çok insan ekonomik olarak zor günler yaşarken, çıkıp ‘ben asgari ücretlilere üzülüyorum’ deyip arkasından 50 bin liralık kürk alması gerçek sanatçıya yakışmaz, kabul edilemez.

En azından birkaç tane ailenin kirasını ödeyebilir ya da bu dönem çalışmayan orkestra elemanlarına yardımcı olabilirdi. Siz bilemezsiniz de ben her şeyi bilirim. Çok iyi biliyorum” sözlerini kullandı. (Snob Magazin)