Yılmaz Erdoğan filmi oyunculara izletmedi

Yılmaz Erdoğan filmi oyunculara izletmedi
Yayınlanma Tarihi: 22.02.2017 10:37 | Değiştirme Tarihi: 22.02.2017 10:37

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, rol aldığı 'Tatlım Tatlım'ı yazan ve yöneten Yılmaz Erdoğan'la ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Şebnem Bozoklu, martta vizyona girecek olan ‘Tatlım Tatlım’ı yazan ve yöneten Yılmaz Erdoğan’ın filmi oyunculara izletmediğini söyledi.

NTV Radyo’da Öykü Özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu ‘20 Dakika’ programına Şebnem Bozoklu ve Kerem Fırtına konuk oldu. Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve Demet Akbağ ile senelerce kapalı gişe oynadıkları ‘Haybeden Gerçeküstü aşk’ oyununun film uyarlaması olan ‘Tatlım Tatlım’ın 17 Mart’ta vizyona gireceğini söyleyen Bozoklu, “Kadroda yer almaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. 

Oyuncu, film için “Bizi ne beklediğini biz de bilmiyoruz, çünkü Yılmaz Abi bize izletmedi” şeklinde konuştu. Bozuklu, filmin çok iyi yazılmış bir kadın-erkek çözümlemesi ve şahane bir kadrosu olduğunu sözlerine ekledi.

“Seyahat için çalışıyorum”

Oyunculuğa küçük yaşta karar verdiğini ifade eden Bozoklu, yoğun iş hayatında kendisini tek motive eden şeyin seyahat etmek olduğunu belirtti. Oyuncu, “Tek motivasyonum seyahat etmek, onun için çalışıyorum. Uzakta, hiç bilmediğim bir yerde olmak benim için büyük bir deneyim alanı oluyor” açıklamasını yaptı.