Yılın Oyuncusu ödülünü alan Salih Bademci gözyaşlarını tutamadı

GQ Men of The Year 2021 ödülleri, dün akşam sahiplerini buldu. İlk ve Son, Yalancı ve Kulüp dizileriyle 2021 yılının en çok konuşulan oyuncularından biri olmayı başaran Salih Bademci, Yılın Oyuncusu ödülünü kazandı. Ödül için sahnede bulunan oyuncu bu anlarda gözyaşlarına hakim olamadı. Yalancı dizisindeki partneri Burçin Terzioğlu ise rol arkadaşını tebrik ederek, 'Şahane oyuncu, güzel insan, sen çok yaşa' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2021 10:10
Değiştirme Tarihi: 17.12.2021 10:10

Son zamanlarda rol aldığı dizilerle büyük çıkış yakalayan 37 yaşındaki oyuncu Salih Bademci, GQ Men Of The Year 2021'de 'Yılın Oyuncusu' ödülüne layık görüldü. Özellikle Kulüp dizisindeki performansıyla büyük alkış alan Salih Bademci sahneye konuşma yapmaya çıktığında ise duygusal anlar yaşadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ödül konuşması yapan Bademci oyuncu olan eşi İmer Özgün’e teşekkür etti. Sahnede duygusal anlar yaşayan Bademci, gözyaşlarına hakim olamadı.

Ödülün açıklanmasının ardından birçok ünlü oyuncu da Bademci’ye destek verdi. Yalancı dizisindeki rol arkadaşı Burçin Terzioğlu da Bademci'yi sosyal medyadan tebrik etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Terzioğlu paylaşımında "Tüm ödüller senin oyunculuğun karşısında selam dursun. Canım arkadaşım. Gurur duyuyorum seninle. Şahane oyuncu, güzel insan, sen çok yaşa" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SON DÖNEMDE ÜÇ DİZİDE BİRDEN ROL ALDI!
Blu TV'deki İlk ve Son'un ardından Show TV'deki Yalancı dizisinde de başrol oynayan Salih Bademci, her iki yapımdaki başarısıyla adından söz ettirmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Başarılı oyuncu, son olarak Netflix'te yayınlanan Kulüp dizisindeki Selim Songür rolüyle de sevenlerinden tam not aldı.

İlgili Sayfalar: Magazin