Yıldız Tilbe'den Aleyna Tilki'ye destek mesajı!

Sosyal medya üzerinden sert sözler söyleyerek paylaşımlar yapan ve gözyaşı döktüğü videoyla magazin gündemine damga vuran Aleyna Tilki'ye Yıldız Tilbe'den destek geldi.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2018 15:07
Değiştirme Tarihi: 19.09.2018 15:07
Yıldız Tilbe'den Aleyna Tilki'ye destek mesajı!

Aleyna Tilki, önceki gün sosyal medya hesabından Emrah Karaduman'a çok sert sözlerle yüklenmişti. Önce Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Tilki, ardından bu paylaşımlarını alıntılayarak Instagram hesabından da paylaşmıştı.

 

Aleyna Tilki, son olarak ağladığı bir videoyu Instagram hikayesinden paylaşmış ve 'Bugüne kadar halk ne istediyse onu yaptım, kalbim neye izin verdiyse onu yaptım. Bugünden sonra sadece kendim için bir şey yapmaya karar verdim' demişti.

 

Emrah Karaduman çiçek yolladı

 

Çok konuşulan bu olay sonrası, Emrah Karaduman, Aleyna Tilki'nin evine çiçek yollayarak, genç şarkıcının gönlünü aldı. Çiçeğin videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Aleyna Tilki, 'özür dileme çiçeği geldi, çiçek bayağı güzelmiş, balkabakları falan var üstünde, bu yüzden küslüğüm kısa sürdü' ifadelerini kullandı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Yıldız Tilbe'den destek

 

Yıldız Tilbe, Aleyna Tilki'ye sosyal medya hesabından destek verdi.

 

Tilbe, Aleyna'ya şu mesajı yolladı:

 

"Canını sıkma bebişim. Daha neler göreceksin, güzel şeyler başaracaksın. Barışırsınız. Hatasız kul olmazmış. Söze dök, müziğe dök içini. Mutlu ol güzel Aleyna. Takma kafana çiçek tak" notunu düştü.

 

Haber ile ilgili metin girin!.