Yıldız Asyalı aşılama yöntemi ile anne olacak

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2019 10:49 | Değiştirme Tarihi: 15.02.2019 12:03

Yıldız Asyalı tek başına nasıl anne olacak? Cem Yılmaz yeni gösterisi için davetiye isteyen yakınlarına nasıl tepki gösterdi?... Zuhal Olcay genç kalmanın sırrını nereden buldu? İşte 'Magazin dünyasında neler oluyor?' sorusunun cevabı ve daha fazlası

2015 yılında evlendiği Emre Vatansever'den 2018 yılında boşanan ve bu evlilikten Ayşe Mira adında bir kızı olan Yıldız Asyalı, 'kızımı yalnızlığa mahkum etmeyeceğim, aşılama yöntemi ile hamile kalmayı düşünüyorum. Üçüncü çocuğu da evlat edineceğim' dedi.

SİNAN AKÇIL'IN KLİBİNİ BURCU KIRATLI ÇEKTİ
Sinan Akçıl'ın yeni şarkısı 'Mucize'nin klip yönetmenliğini eşi Burcu Kıratlı yaptı. 14 Şubat Sevgililer Günü piyasaya çıkan 'Mucize' şarkısının klibi 30 kişilik bir ekiple çekilirken, Burcu Kıratlı Akçıl, aynı zamanda klipte rol de aldı.

ZUHAL OLCAY GENÇ KALMANIN SIRRINI BULDU
Zuhal Olcay aşksız gençleşmenin sırrını buldu. Ünlü oyuncu Zuhal Olcay, güzelliğini korumak adına Hollywood yıldızlarının kullandığı yöntemle cildine gençlik aşısı yaptırdı. Oyuncu, aşıdan sonra bu görünüme kavuştu.

HÜLYA AVŞAR STÜDYOYA GİRDİ
Hülya Avşar, 'Ben Yoruldum Hayat' şarkısını dertli dertli saz arkadaşlarıyla seslendirdi. Uzun süredir sahnelerden uzak kalan Avşar Kızı, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile takipçilerini bir hayli heyecanlandırdı. Profesyonel saz ekibiyle birlikte stüdyoya giren Hülya Avşar, 'Ben Yoruldum Hayat' parçasını seslendirdi.

CANER ERKİN'İN VELAYET DAVASI REDDEDİLDİ
Beşiktaşlı Futbolcu Caner Erkin, Asena Atalay'dan oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasını mahkeme reddetti. İstanbul 11. Aile Mahkemesi’nde görülen davaya, taraf avukatları katıldı. Mahkeme Caner Erkin'in açtığı davayı reddederek, velayetin Asena Atalay'da kalmasına hükmetti.