Yılan Hikayesi dizisinde Kürşat karakterine hayat veren oyuncu Tunca Aydoğan'ı gören tanıyamıyor

İlk bölümü 1999 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisi, kısa sürede büyük beğeni toplamıştı. Dizide Kürşat karakterine hayat veren usta oyuncu Tunca Aydoğan, birçok başarılı yapımda daha rol aldı. Aydoğan'ın yıllar içindeki değişimi şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2021 14:53
Değiştirme Tarihi: 07.09.2021 14:53
Yılan Hikayesi dizisinde Kürşat karakterine hayat veren oyuncu Tunca Aydoğan'ı gören tanıyamıyor

1999-2002 yıllarında yayınlanan ve 90 bölüm süren Yılan Hikayesi, kadrosunda Mehmet Ali Alabora, Meltem Cumbul, Emre Kınay gibi güçlü isimleri ağırlıyordu. Dizide, Kürşat karakterine hayat veren usta isim Tunca Aydoğan, dizi bittikten sonra da birçok başarılı projede yer almaya devam etti. Aydoğan'ın yıllar içindeki değişimi ise sevenlerini şaşırttı.

İLK DİZİSİ 'YILAN HİKAYESİ' OLDU

54 yaşındaki oyuncu, Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Yılan Hikayesi kadrosuna dahil olarak, ekran macerasına başladı. Geniş kitlelerce tanınan yıldız, sonrasında kariyerini sürdürmeyi hedefledi ve güçlü yapımlarda yer aldı. Günümüzde Aşk Yeniden ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz gibi yapımlarda karşımıza çıkan Aydoğan'ın yıllar içindeki değişimi ise bir hayli şaşırttı.

İşte Tunca Aydoğan'ın son hali:

Haber ile ilgili metin girin!.

 

İlgili Sayfalar: Magazin