Yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, erkeklerin en çok merak ettiği soruya yanıt verdi

Yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, erkeklerin en çok merak ettiği soruya yanıt verdi
Yayınlanma Tarihi: 11.01.2020 12:21
Değiştirme Tarihi: 11.01.2020 12:21

Lana Rhoades şu sıralar en çok konuşulan isimlerin başında yer alıyor. Yetişkin film yıldızı olan Lana Rhoades, dünyanın da en çok merak edilen isimleri arasında. Son olarak sosyal medyadan yayınlar yapan Lana Rhoades, birçok erkeğin merak ettiği soruya dikkat çeken bir yanıt verdi. 

ABD'li yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, 'erkek cinsel organının boyunun ne kadar önemli olduğu' sorusuna yanıt verdi. Rhoades, "Bence boyunun bir önemi yok, hepsi iyi hissettiriyor. Erkekler daha önemli konulara dikkatini vermeli" dedi.

Yetişkin filmlerinin ABD'li oyuncusu Lana Rhoades, sosyal medyadan gündem yaratan açıklamalar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir erkekte aradığı üç şeyi sıralayan Rhoades, bu kez de penis boyutunun önemine ilişkin sorulara yanıt verdi.

ABD'li cinsel içerikli film oyuncusu Lana Rhoades, Youtube kanalında hayranlarından gelen soruları yanıtladı. 2019'un en çok aranan yetişkin film yıldızı seçilen 23 yaşındaki Rhoades, uzmanlardan bilim insanlarına, sosyal medyadan ikili ilişkilere kadar herkesin irdelediği bir konuya eğildi: Cinsel ilişkide, penis boyu önemli mi?

Soruya içtenlikle yanıt veren genç oyuncu, "Bence penis boyunun üzerine kafa yorulduğu kadar bir önemi yok. Hepsi iyi hissettiriyor" dedi.

"GÖZ KONTAĞI KURMAK ÖNEMLİ"

Erkeklerin dikkatini vermesi gereken daha önemli noktalar olduğunu söyleyen Rhoades, hayranları için yeni ipuçları da verdi. Rhoades, "Benim için asıl önemli olan şey yakınlık. Göz kontağı kurmak, benden hoşlandığını ve benimle olmak istediğini hissettirmesi. Bunlar hoşuma giden şeyler" ifadelerini kullandı.

BİR ERKEKTE ARADIĞI 3 ÖZELLİK

Rhoades, geçtiğimiz günlerde paylaştığı videoda ise bir erkekte aradığı üç özelliği sıralamıştı. Genç oyuncu, doğal bir çekim aradığını ve aynı espri anlayışına sahip olmayı beklediğini söylemiş, son olarak ise karşıdaki kişinin kendisiyle şöhreti için birlikte olup olmadığına baktığını anlatmıştı.