Yetişkin film yıldızı Jessica Jaymes'in ölüm nedeni belli oldu

Jessica Jaymes kimdir? Yetişkin film yıldızı olarak bilinen Jessica Jaymes ile ilgili merak edilenler internet üzerinden aratılmaya başlandı. 17 Eylül günü evinde ölü bulunan Jessica Jaymes'in ölüm nedeni ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 14:16
Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 15:49
Yetişkin film yıldızı Jessica Jaymes'in ölüm nedeni belli oldu

Jessica Jaymes 17 Eylül 2019'da evinde ölü bulundu. Dünya gündemini yakından ilgilendiren bu olay sonrası herkes Jessica Jaymes kimdir? Jessica Jaymes hangi filmlerde oynadı? sorularının cevabını merak etti. 43 yaşındaki Jessica Jaymes, cinsel içerikli filmlerde rol alıyordu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Jessica Jaymes'in kocası uzun süredir eşinden haber alamayınca eve gidip bu merakını gidermek istedi. İçeri girdiğinde merikalı yetişkin film yıldızının cesediyle karşılaşmış, ekipler, yıldızın kesin ölüm sebebinin otopsiden sonra belli olacağını belirtmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

JESSİCA JAYMES ÖLÜM NEDENİ

Otopsi sonucunda, Jessica Jaymes'in kesin ölüm nedeninin kalp krizi olduğu açıklandı. Uzun yıllar boyunca alkol tüketen Jessica Jaymes'in, bu alışkanlığının kalp krizini tetiklemiş olduğu belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

200'den fazla yetişkin filminde rol alan Jaymes, sosyal medyadaki son paylaşımını, ölmeden 6 gün önce yapmıştı.

Yetişkin filmlerde 2002'de yer alan Jaymes, Hustler gibi çok okunan erkek dergilerine de kapak olmuştu. Jessica Jaymes'in Instagram'da yaklaşık bir milyon takipçisi bulunuyor.