Yetenek yarışmasıyla adını duyuran genç şarkıcı Skilyr Hick arkadaşının evinde ölü bulundu

America's Got Talent yarışmasına 14 yaşındayken katılan ve başarısıyla büyük bir şöhret yakalayan Skilyr Hicks, 23 yaşında hayatını kaybetti. Genç kadının ölüm sebebiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Genç kadın, uzun süredir depresyon ve madde bağımlığına karşı mücadele veriyordu. 

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2021 14:47
Değiştirme Tarihi: 08.12.2021 14:47
Yetenek yarışmasıyla adını duyuran genç şarkıcı Skilyr Hick arkadaşının evinde ölü bulundu

Haber Global'in TMZ'ye dayandırdığı habere göre Genç şarkıcı ve söz yazarı Skilyr Hicks'in annesi Jodi, Hicks'in 6 Aralık Pazartesi günü Güney Carolina'daki bir arkadaşının evinde ölü bulunduğunu ancak evin sahibinin kim olduğunu bilmediğini söyledi. Hicks'in ölüm nedeniyle ilgili henüz resmi açıklama yapılmadı. 

Öte yandan Hicks'in girdiği depresyondan çıkamadığı ve madde bağımlılığıyla mücadele ettiği biliniyordu. 

Hicks, 2013 yılında NBC yayınlanan America's Got Talent'in 8. sezonuna katılmıştı. Genç şarkıcı, jüri üyeleri Mel B, Heidi Klum, Howie Mandel ve Howard Stern karşısında vermiş büyük beğeni kazanmıştı.

3 KİŞİYE SALDIRMIŞTI...

Hicks, son yıllarda yasal sorunlar da yaşamaya başlamıştı. Reşit olmadığı halde alkol ve uyuşturucu madde aldığı için tutuklanan genç yıldız, 2017'de sarhoşken ailesinden 3 kişiye saldırdığı için manşetlere çıkmıştı.
 

İlgili Sayfalar: Magazin