Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kocasıyla nasıl tanıştı?

Kocasıyla nasıl tanıştı?

Ben Bilmem Eşim Bilir adlı programa konuk olan Yeşim Salkım eşiyle tanışma hikayesini anlattı.

13.04.2015 10:56

Kanal D'de sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde Yeşim Salkım - Hakan Eratik, Pınar Aylin - Süleyman Erbaykent, Derya - Mehmet Coşkundeniz, Derya - Bekir Aksoy çiftleri yarışacak.

İlker Ayrık’ın nasıl tanıştınız sorusuna tüm içtenliğiyle cevap veren Salkım, bizimki biraz klasik, dizi setinde tanıştık diyerek sözlerine başladı.

“Hakikaten dizide öyle aşklar yaşanıyormuş. Ben de görüyordum ama inanmıyordum. Setteyiz Hakan’da bir havalar bir cool tavırlar. Suratıma bakmıyor. Onun cool tavırları sinirlerimi bozuyordu.

Sonra artık ben seninle mi uğraşacağım dedim ve koyverdim. Arkasından o bana aşık oldu” şeklinde konuştu. Eşinin en sevmediği özelliğinin ise kavga etmemesi olduğunu belirten ünlü şarkıcı; “İnsanı ortadan ikiye ayırır. Ağzımın tadıyla bir kavga edemedim” dedi.

 Salkım, programda bir de eşiyle birlikte gittikleri St. Petersburg tatilinden bir anısını paylaştı. İkili otelin önünde taksi beklerken iki kızın Hakan Eratik’in koluna girmesi ve Yeşim Salkım’ın şaşkınlık içinde izlediğini anlatması stüdyoda eğlenceli anlara sahne oldu.

Yorumlar | 0
üye profil