Yeşim Salkım’dan Kerimcan Durmaz’a ağır sözler

Yeşim Salkım’dan Kerimcan Durmaz’a ağır sözler

Yeşim Salkım ayda 200 bin TL kazandığı yönünde haberlerle gündeme gelen DJ Kerimcan Durmaz için

Yeşim Salkım, ayda 200 bin TL kazanan Kerimcan Durmaz için ”Allah bunları dinleyenlere akıl fikir versin.” dedi. İnternette paylaştığı videolarla kısa sürede şöhret olan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’a sanat dünyasından büyük tepki var!

DJ’lik yaptığı mekanlardan ve çektiği videolardan aylık 200 bin lira kazanan Kerimcan için bir twitter kullanıcısı önceki gün şöyle bir mesaj attı: “Bunların paraya boğulduğu bir ülkede Neşet Ertaş gibi bir usta, bankaya kredi kartı borcuyla hayata gözlerini yumdu.”

yeşim salkım

"Baba parası yiyen şımarıklar"
Bu mesaj üzerine ünlü sanatçı Yeşim Salkım’dan Kerimcan Durmaz’a ağır bir taş geldi. “Allah bunları dinleyenlere akıl fikir versin.” diyen Salkım’a bir takipçisi “Onu dinleyen kesim belli; baba parası yiyen şımarıklar.” diye yazarak destek verdi. Salkım da ‘alkış’ ikonuyla bu yoruma katıldığını belirtti.

Usta sanatçı Yeliz de Kerimcan için şöyle dedi: “Ben ve benim gibi yorumcular bile bu paraları kazanamıyoruz, ne hale geldik. O paraları verenlerde kabahat.”

Görüntülenme : 29466 Güncelleme Tarihi: 22/08/2016 14:29:33
Yayınlanma Tarihi: 22/08/2016 13:10:34

Haber Yorumları (3)

500
 • metin rikac
  7 ay önce
  zhniyet meselesi yaziklar olsun... soruyorsun keremcan i ne is yapiyorsun... business diyor djlik yapiyorum diyemiyorsun..birakin yaninda ki yusuf tekin ile mustafa ya sormak gerek keremcani alanlara...yaziklar olsun. onla birlikte gülenlerdede mental sorun var orasi da kesin..
 • berin usta
  9 ay önce
  Ben ne zenginim nede şımarık bir insanım.. Şu sıkıntılı dar günlerimde beni tek güldüren insan olduğu için onu seviyorum.. Bir çok insanda bu yüzden onu seviyorsa hak ediyor paraları sıkıntı yok.!
 • Celal Samet SONKURT
  9 ay önce
  Helal Olsun haklısın

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin