Yeşim Salkım'dan olay açıklama: Ameliyatımdan iki ay sonra eşimle boşandık

Yeşim Salkım sunuculuğunu yaptığı 'Yeşim Salkım ile Yeni Ben' adlı programda geçen yıl ağır bir ameliyat geçirdiğini ilk kez açıkladı. Yeşim Salkım ameliyattan sadece iki ay sonra eşi Hakan Eratik'le yollarını ayırdığını açıkladı. 

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2016 17:41
Değiştirme Tarihi: 13.05.2016 09:31
Yeşim Salkım'dan olay açıklama: Ameliyatımdan iki ay sonra eşimle boşandık

'Yeşim Salkım ile Yeni Ben' programı ile seyirci karşısına çıkan Yeşim Salkım'ın bugünkü program konuğu 2 yıl önce kanserden yaşamını yitiren ünlü şarkıcı Murat Göğebakan'ın annesi Hatice Göğebakan oldu.

Hatice Göğebakan programda oğlu Murat Göğebakan'ın kanserle savaşını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Programda duygusal anlar yaşayan Yeşim Salkım kendisi ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği ilk kez açıkladı. Yeşim Salkım geçen yıl ağır bir ameliyat geçirdiğini söyledi ve boşandığı eşi Hakan Eratik'e olan kırgınlığını anlattı.

Yeşim Salkım o zorlu süreci şu sözlerle anlattı: 

"Ağır bir kanama geçirdim"

"Geçen yıl bir ameliyat geçirdim. Çok ani bir ameliyattı. Bir konser için Kıbrıs'a gitmiştim. Konserden sonra gece beni acile zor yetiştirdiler. Vücudumda hiç kan kalmamıştı. Ağır bir kanama geçirmiştim. Ve son anda hastaneye yetiştirildim. Üç tane pratisyen arkadaş beni acile aldı. Koluma serumlar takıldı. İçim kan dolmuş. İç kanama geçiriyorum. Ameliyathaneye yatırdılar beni. O beyaz ışığı gördüm.  O sırada sadece kapıya bakıyorsunuz. Ve o kapının ardında kimse yok. Ben o zaman ayrıldığım eşimle beraber gitmiştim oraya. Onun orada olması size güç ve kuvvet veriyor.

"Çok zor bir süreçti"

Allah'ım buraya kadarmış bir daha çocuklarımı göremeyeceğim dedim. Ameliyat oldum. Bir iki gün hastanede yattım. Sonra buraya geldim. Beni yeniden ameliyata aldılar.  Doktorum dedi ki 'Ne olur masada sakın ölme'. Ameliyat oldum 22 santime yakın büyük bir tümörle birlikte rahmim alındı. Çok zor bir süreçti.

 

 

yeşim salkım

"Çok üzüldüm, kızdım, kırıldım"

Ameliyattan iki ay sonra eşi Hakan Eratik'le yollarını ayırdığını söyleyen Yeşim Salkım, "İki ay sorna da eşimle ayrıldık. Hepimiz çok güçlü olamayabiliriz. Bazı insanlar çok güçlüdür.  Bazı insanların eli kolu bağlanır. Ben eşimi de anlamaya çalışıyorum. Ona da anlayış gösteriyorum. Çocuğum babası severim sayarım. Kızdım mı çok kızdım, üzüldüm mü çok üzüldüm, kırıldım mı çok kırıldım. Ama ben aşık olarak evlendiğim adamın hiçbir zaman kötü olmasını istemem" diye konuştu.