Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yeşilçam Oyuncusu, Kaza Yapan Gencin Üzerinden Geçmiş

Yeşilçam Oyuncusu, Kaza Yapan Gencin Üzerinden Geçmiş

20 Haziran 2016 tarihinde motosikletiyle kaza yapan ve yerde yaralı halde yatan 19 yaşındaki Oğuzhan Ateş'in üzerinden geçen otomobilin sahibi Yeşilçam oyuncusu çıktı.

30.09.2016 17:12

İzmir'in Urla İlçesi'nde, motosikletiyle giderken, önüne çıkan bir köpeğe çarpıp düşerek yaralanan, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 19 yaşındaki Oğuzhan Ateş'in üzerinden, yaralı halde yerde yatarken bir otomobilin geçtiği ortaya çıktı. Titiz araştırmalar sonucu kimliği belirlenen sürücünün eski bir oyuncu olan 75 yaşıdaki Ergül Buharalı olduğu belirlendi, hakkında 2 ila 6 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açıldı.

YARALI HALDE YATARKEN ÜZERİNDEN OTOMOBİL GEÇTİ

Lise mezunu Oğuzhan Ateş'in ölümüne neden olan kaza 20 Haziran 2016 tarihinde, saat 21.30 sıralarında meydana geldi. Oğuzhan Ateş, birkaç ay önce satın aldığı 35 AE 3359 plakalı motosikletiyle gezintiye çıktı. Zeytinalanı'na kadar giden Ateş, daha sonra dönüşe geçti. İzmir'den Urla yönüne gelirken, Can Pansiyon işletmesinin karşı tarafında yola aniden bir köpek fırladı. Manevra yapmasına rağmen köpeğe çarptı, motosikletle birlikte yere düştü. Sokak köpeğinin telef olduğu kazada, yaralanan Oğuzhan Ateş ve motosikleti, asfaltta metrelerce sürüklendi. Yaralı halde yerde yatarken üzerinden bir de otomobilin geçtiği belirtilen Ateş, kaldırıldığı Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Yorumlar | 0
üye profil