Yeşilçam'ın yıldızlarından Filiz Akın'ın koronavirüs testi negatif çıktı

Koronavirüs salgını ülke çapında hala devam ediyor. Her gün yeni gelişmelerin yaşandığı koronavirüs ile ilgili yapılan test sonuçlarıda açıklanıyor. Yeşilçam'ın yıldızlarından Filiz Akın'ın ateşi çıkmış ve hastaneye gitmişti. Türk Sineması'nın en önemli isimlerinden Filiz Akın'ın ateşinin çıkması üzerine koronavirüs testi yapılmıştı. Ünlü yıldızın test sonucu belli oldu.

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2020 12:49
Değiştirme Tarihi: 29.04.2020 12:49
Yeşilçam'ın yıldızlarından Filiz Akın'ın koronavirüs testi negatif çıktı

Yeşilçam'ın sevilen isimlerinden Filiz Akın sevenlerini korkuttu. Ünlü yıldızın ateşi çıkınca hastaneye kaldırıldı ve koronavirüs şüphesiyle test yapıldı.

Yeşilçam'ın yıldızlarından Filiz Akın, ateşi çıkınca hastaneye koştu. Koronavirüs şüphesi nedeniyle korkutan Akın'ın test sonucu belli oldu.Türk Sineması'nın en önemli isimlerinden Filiz Akın'ın ateşinin çıkması üzerine koronavirüs testi yapıldı. 77 yaşındaki Filiz Akın ateşi çıkınca korkup hastaneye koştu.

NEGATİF ÇIKTI

Akın açıklamasında "Kırılgan bir sağlığım var. Bağışıklık sistemimi güçlendirmek için tedaviye gidiyordum ve yarım kaldı. Bir ara ateşim çıktı, korona testi yapıldı, negatif çıktı. Şimdi ateşim yok ama çok öksürüyorum" dedi.

Akın'ın rahatsızlığı hayranlarını korkuttu.