Yeşilçam'ın ünlü yıldızlarından Coşkun Göğen kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor

Antalya'da yaşayan Yeşilçam'ın ünlü isimlerinden 75 yaşındaki Coşkun Göğen yeniden setlere dönmeye hazırlanıyor. Üç film projesi için kamera karşısına geçmeye çalışan oyuncu Aydemir Akbaş ile bir komedi filminde oynamaya hazırlandığını belirtti.  Göğen, iki film için de anlaştığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2020 14:41
Değiştirme Tarihi: 13.10.2020 14:41
Yeşilçam'ın ünlü yıldızlarından Coşkun Göğen kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor

Antalya'da bir plajda eğlence müdürü olarak görev yapan Yeşilçam'ın ünlü ismi Coşkun Göğen, üç film projesi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu, Aydemir Akbaş'ın da rol aldığı komedi filminin hazırlıklarına başladı. Pandemi nedeniyle çekimleri bir süreliğine ertelenen sinema filmi, Antalya ve Alanya'da çekilecek.

Komedi filminin yanı sıra iki film için de görüşme yaptığını, senaryoda anlaştıklarını ve çekim gününü beklediğini kaydeden usta oyuncu, "Çalışmayı çok seviyorum. Sinema benim ruhumu yenileyen bir sektör. Ardı ardına gelen projeleri değerlendirmemek olmazdı. Şimdi alt oyuncu kadrolarının toparlanmasını bekliyoruz. Ardından setler kurulacak ve çekimler başlayacak" şeklinde konuştu.

"HAYATIMDA ÜÇ ŞEYİ DEĞİŞTİRMİYORUM"

İşi gereği gündelik bakımına özen gösterdiğini sözlerine ekleyen Göğen, "Hayatımda üç şeyi değiştirmiyorum. Birincisi sinema, ikincisi et aldığım kasabı, üçüncüsü tıraş olduğum berberi. Benim vazgeçilmezim bunlar. Her daim bakımlı olmam gerekiyor. Devlet memuru gibi evden çıktığımda saçım ve sakalım temiz olmalı. En başka kendime saygı duyuyorum. 10 yıllık kuaförüm neyi nasıl istediğimi çok iyi bilir. Koltuğuna otururum, tıraş eder beni, süsler ve işe uğurlar" dedi.

DHA