Yeşilçam'ın 'Afrodit'i Banu Alkan Burak Özçivit'e övgüler yağdırdı

Yeşilçam'ın 'Afrodit'i Banu Alkan önceki gün görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Alkan, Yeni nesil oyunculardan Burak Özçivit, hayranı olduğunu dile getiren Alkan, ”O çocuk gerçekten her şeyi hak ediyor. Duruşu, tarzı, oyunculuğunu mükemmel, çok beğeniyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2020 09:01
Değiştirme Tarihi: 30.10.2020 09:01
Yeşilçam'ın 'Afrodit'i Banu Alkan Burak Özçivit'e övgüler yağdırdı

Yeşilçam'ın 'Afrodit'i Banu Alkan, önceki gün  bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Yemek yedikten sonra çıkışta ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Banu Alkan, "Yeni projelerle bomba gibi geliyorum. Konserlerim devam ediyor. Gayet olumlu tepkiler alıyorum'' dedi. Alkan, ”Henüz belli değil ama tekrar Bülent Ersoy ile birlikte aynı proje olacağız“ şeklinde konuştu.

İkili, 2017 yılında 'Dünya Güzellerim' adlı televizyon programında birlikte yer almış ve uzak doğu seyahatine çıkmışlardı. Programda yıldızları bir türlü barışmayan Banu Alkan ve Bülent Ersoy, tartışmalarıyla çok konuşulmuştu.

Yeni nesil oyunculardan Burak Özçivit, hayranı olduğunu dile getiren Alkan, ”O çocuk gerçekten her şeyi hak ediyor. Duruşu, tarzı, oyunculuğunu mükemmel, çok beğeniyorum” dedi. Daha sonra alışveriş turan devam eden Banu Alkan, yeğeni ile keyifli vakit geçirdi.