Yerli Kim Kardashian Gizem Şahin Türk bayrağıyla yürüdü!

Yerli Kim Kardashian Gizem Şahin Türk bayrağıyla yürüdü!
Yayınlanma Tarihi: 03.07.2019 10:23
Değiştirme Tarihi: 03.07.2019 10:23

Model ve sunucu Gizem Şahin, “Miss Freedom of The World 2019”un birincisi oldu. Şahin, ünlü şov yıldızı Kim Kardashian’a olan benzerliği ile de dikkat çekti.

Bu yıl 9. kez düzenlenen ve aralarında Rusya, İspanya, Portekiz, Fas, Avusturalya, Almanya, Güney Sudan, Fransa gibi otuz ülkeden güzellerin boy gösterdiği “Miss Freedom of The World 2019” güzellik yarışması, Kosova’nın Prizren şehrinde yapıldı. 14 günlük kampa giren yarışmacılar birbirleriyle yarıştı.,

'Yerli Kim Kardashian' Türk bayrağıyla yürüdü

Enis Onat’ın direktörlüğünde gerçekleşen yarışmada Türkiye’yi, modellik ve sunuculuk yapan Gizem Şahin temsil etti. Yarışmaya katılmadan önce New York Fashion Week’e model olarak katılan ve podyuma çıkan Gizem Şahin, defilelerde dünyaca ünlü fenomen Kim Kardashian’a olan benzerliği ile de dikkat çekmişti.Kosova’da 14 süren kamp boyunca çeşitli aktivitelere katılan Gizem Şahin, diğer finalistler ile birlikte Kosova’nın milli karnaval yürüyüşüne de katıldı. Yürüyüş boyunca elindeki bayrağı hiç bırakmayan Türk güzeline, Kosovalılar büyük ilgi gösterdi. Kosova’da TV programlarına da katılan Gizem Şahin, herkesten tam not aldı.