Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yeniden bir araya mı geliyorlar?

Yeniden bir araya mı geliyorlar?

Brad Pitt ile Jeniffer Aniston'un yeniden bir araya geleceği yönündeki iddialar ikilinin hayranlarını heyecanlandırdı!

03.03.2017 15:35

Boşanmalarının üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen hala görüştükleri öne sürülen Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın 11 Şubat'taki mesajlaşmaları "Yoksa yeniden bir araya mı geliyorlar?" sorusunu gündeme getirdi!

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanmaları uzun süre konuşulurken, şimdi de Pitt’in Jennifer Aniston’a geri dönmeye çalışması magazin gündemine bomba gibi düştü. Dış basından edindiğimiz bilgilere göre, Pitt ve Aniston aslında bir süredir telefonla görüşüyormuş. Ünlü aktör zor bir boşanma süreci geçirdiği için güzel oyuncuyu arayıp dertleşmek istemiş. Aniston da bunu karşılıksız bırakmamış ve konuşmaya başlamışlar.

11 Şubat’ta yani Jennifer Aniston’un doğum gününde, Pitt yeniden eski karısına mesaj göndermiş. Pitt, iyi dileklerini ilettiği mesajına hemen karşılık almış ve bu konuşma sadece bir mesajla kalmamış, uzun süre devam etmiş.

Her iki tarafı da tanıyan kaynağın verdiği bilgiye göre de eski çift, mesajlarında geçmişi yad etmiş. Brad Pitt'e yakın bir kaynak ise İngiliz Daily Mail gazetesine şu bilgileri aktarmış: “Brad Aniston'ın telefon numarasını hiç arayıp bulmak zorunda kalmadı, çünkü aralarındaki iletişim zaten devam ediyordu. Eski eşler arasındaki dostça mesajlaşma, Aniston'ın şimdiki eşi Justin Theroux'yu da rahatsız etmedi.”

Brad Pitt ve Jennifer Aniston’ın boşanmasının üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen hala görüşüyor olmaları çeşitli dedikodulara yol açtı. Hatta sosyal medyada “O köprünün altından çok sular akmadı mı Brad?” gibi yorumlar da yapıldı.

Yorumlar | 0
üye profil