Yeni yılın ilk aşk bombası ortaya çıktı! Sevda Demirel ile Doruk Doğrusöz el ele...

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 13:19 | Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 13:37

Bir aydır aşk yaşayan şarkıcı Sevda Demirel ile 'İşte Benim Stilim' yarışması ile ünlenen eski yarışmacı Doruk Doğrusöz ilk kez el ele görüntülendiler.

Uzun süredir yalnız olan şarkıcı Sevda Demirel, gönlünü katıldığı bir moda yarışmasından sonra ünlenen ve geçtiğimiz aylarda cinsiyet değiştiren Doruk Doğrusöz'e kaptırdı. Demirel ile Doğrusöz'ün yaklaşık bir aydır aşk yaşadığı öğrenildi. Sevda Demirel ile Doruk Doğrusöz önceki akşam Harbiye'de bir mağaza çıkışı ilk kez el ele Snob Magazin objektiflerine yakalandılar. (Snob Magazin)

DORUK DOĞRUSÖZ (NESLİHAN DOĞRUSÖZ) KİMDİR? 

1987 yılında İstanbul’da doğan Neslihan Doğrusöz, İşte Benim Stilim isimli yarışmada ekrana gelmişti.Neslihan Doğrusöz aynı zamanda reklam çekimlerinde, moda ve kapak çekimlerinde styling danışmanlığı yapıyor.2005 yılından bugüne moda dünyasının içerisinde yer alan Neslihan Doğrusöz, Marie Claire, Elle, Vogue gibi birçok önemli dergide görev aldı. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Neslihan Doğrusöz, Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşımlarında bulunuyor.

Cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Neslihan Doğrusöz Instagram hesabından paylaşım yaparak 'Merhaba... Benim adım Doruk...' ifadelerini kullanmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.