Yeni sezonu yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili bomba iddia!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7'nci sezonuyla ekranlara gelecekti ancak sevilen dizi beklenilen tarihte yayınlanmadı. Yaşanan bu olayın ardından EDHO ile ilgili ortaya yeni bir iddia atıldı. Yıllardır ATV ekranlarına izleyici ile buluşan EDHO kanal mı değiştiyor? EDHO'nun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2021 12:35
Değiştirme Tarihi: 29.10.2021 12:37
Yeni sezonu yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili bomba iddia!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu gibi isimlerin yer aldığı ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın, 26 Ekim Salı akşamı 7. sezon ilk bölümüyle ekranlarda olması bekleniyordu. Ancak atv'nin günlerdir tanıtımını yaptığı dizi yayınlanmadı.

KRİZİN NEDENİ BELLİ OLDU

Çok geçmeden olayın arka planında yaşananlar ortaya çıktı. Kulislere düşen iddialara göre, atv'de 6 sezondur devam eden dizinin yapım şirketi BVB, yeni oyuncular ve eskiler için zam istedi. Kanal 'tamam' dedi ve çekimler başladı. Kanal sözleşmeyi imzalamayınca, BVB yeni bölümü teslim etmedi.

EDHO HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Bu gelişmenin ardından EDHO hayranları dizinin yeni dönemde hangi kanalda yayınlanacağını merak etmeye başladı.

Olayın sıcaklığı devam ederken medya kulislerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni dönemde STAR TV’de yayınlanacağı iddia edildi.

Ancak bu iddialar karşısında ne STAR TV’den ne de EDHO yapımcılarından resmi bir açıklama gelmedi.

İlgili Sayfalar: Magazin