Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte yeni sezonda ekranda olmayacak oyuncular

İşte yeni sezonda ekranda olmayacak oyuncular

Dizilere veda ederek beyazperdeye yönelen ünlüler kervanına Fahriye Evcen’de katıldı.

19.04.2015 13:36

Uzun set saatlerinden dolayı yeni sezonda dizi projelerinde yer almak istemeyen Bergüzar Korel ve Kenan İmirzalıoğlu gibi isimlerin arasına Fahriye Evcen’de dahil oldu. Sevgilisi Burak Özçivit’le birlikte rol aldığı ‘Aşk Sana Benzer’in ardından yeniden beyazperdede yer almak isteyen genç oyuncu, sinema sektörüne yöneleceğini söyledi.

Daha çok film çekeceğinin müjdesini veren oyuncu ‘’Bu sene dizilerde yer almayacağım, film istiyorum. Bir filmim var ama her şey sadece proje aşamasında. Bu yüzden kiminle oynayacağımı, ne zaman çekeceğimi bilmiyorum. Fakat çok fazla filmde yer almak istediğimi biliyorum” diyerek dizi sektörüne uzun süre ara vereceğini belirtti.

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu, dizi sürelerinin uzunluğundan yakınarak ekranlara artık veda edeceğini açıkladı. ‘Karadayı’ dizisinin son projesi olan oyuncu, “Dizilere ara vereceğim. Yapmak istediğim film projeleri var. Onları gerçekleştirmek, sinema dünyasından uzak kalmamak istiyorum" dedi.

Engin Günaydın

En son ‘Galip Derviş’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren Engin Günaydın’da ekranlardan elini ayağını çeken isim oldu. Günaydın son olarak ‘İçimdeki Ses’ filmiyle beyazperdeyle buluşmuştu.

Bergüzar Korel

Karadayı dizisinde rol alan Bergüzar Korel, tiyatroya yöneleceğini açıkladı. Korel ekranlarda veda ederek, yeni sezonda tiyatroda rol almak istediğini belirtmişti.

Berrak Tüzünataç

En son ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle ekranlara çıkan Berrak Tüzünataç’ta sinemaya yönelen isimlerden biri oldu. 2013 yılında ‘Çanakkale Yolun Sonu’ sonu filminde boy gösteren oyuncu, şu sıralar ise yeni bir sinema filmine hazırlık yapıyor.

Yorumlar | 0
üye profil