Yemekteyiz yarışmacısı Sevda İlkin kimdir? Yarışmacı sosyal medyayı salladı

Yemekteyiz yarışmacısı Sevda İlkin kimdir? Yarışmacı sosyal medyayı salladı
Yayınlanma Tarihi: 29.10.2019 10:54 | Değiştirme Tarihi: 29.10.2019 10:54

Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları arasında yer alan Sevda İlkin konuşma tarzıyla adeta sosyal medyayı salladı. İlgi odağı olan Sevda İlkin'in kim olduğu birçok izleyici tarafından sorgulanmaya başladı. Peki, Yemekteyiz yarışmacısı Sevda İlkin kimdir?

Sözleri ve mimikleriyle Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasının ilgi odağı olan Sevda İlkin'in kim olduğu birçok izleyici tarafından araştırılmaya başladı. Yarışmacı hakkında sosyal medyada binlerce yorum yapıldı. Peki, Yemekteyiz yarışmacısı Sevda İlkin kimdir?

Türkiye'nin lezzet programı Yemekteyiz yepyeni yarışmacılarıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Seda Sayan'ın beş yarışmacıyla birlikte yaşadığı macera dolu anlar yayınlanmaya dün başladı. Yarışmcılar arasındaki Sevda İlkin hem menü hem de rakipleri hakkındaki yorumlarıyla günün en çok konuşulan ismi oldu.

Mümkün değil!

TV8'de yayınlanan fragmanla birlikte daha yarışma başlamadan araştırılmaya başlanan Sevda İlkin'in 'mümkün değil' sözü vtrlerde sıkça yer aldı. Belki de bu sebeple izleyiciler Sevda Hanım'ı aradı. Ardından başlayan yarışmadaki yorumları ve yarınki bölümdeki tavırları da izleyiciler tarafından yorumlandı. Mesajlar arasında tepkiler de yerini aldı.