Seda Sayan ile Yemekteyiz 1. günün puanlaması 2 Aralık 2019: Zümrüt hanım kaç puan aldı?

Seda Sayan ile Yemekteyiz günün puanlaması belli oldu. 2 - 6 Aralık haftası ilk gününde yarışmacılar, Zümrüt hanımın konuğu oldular ve onu değerdirdiler. Peki, Zümrüt hanım kaç puan aldı? İşte 2 Aralık 2019 Yemekteyiz günün puanlaması...

Yayınlanma Tarihi: 02.12.2019 19:44
Değiştirme Tarihi: 02.12.2019 21:54

Ekranların sevilen yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz, bugün Zümrüt Otu hanımın evine konuk oldular. 2-6 Aralık Yemekteyiz yeni haftasında ilk gün Zümrüt Hanım, rakiplerinden kaç puan almayı başardı? İşte 2 Aralık 2019 Yemekteyiz günün puanlaması...

YEMEKTEYİZ GÜNÜN PUANLAMASI 2 ARALIK 2019

Yeni yarışmacılar, yeni heyecanlar, yepyeni bir haftada Seda Sayan Yemekteyiz 77. yeni bölümünde Zümrüt hanımın evine misafir olundu. Yeni haftanın ilk gün yarışmacısı olan Zümrüt hanım, ana yemeğini yakarak büyük bir talihsizlik yaşadı. Fakat buna rağmen bütün rakiplerinden ikişer puan alarak toplamda 8 puan toplamayı almayı başardı.

2-6 ARALIK 2019 YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI KİMLER?

Birinci gün yarışmacısı olan Zümrüt Otu, ev hanımı, 28 yaşında ve Esenyurt'ta yaşıyor

İkinci gün yarışmacısı aslen Kastamonulu olan Esin Ilgaz,19 yaşında ve Üsküdar Üniversite diş protez bölümünde öğrenci. Esin kendisini eğlenceli, sinir bozucu ve gıcık olarak tarif ediyor.

Üçüncü yarışmacısı olan Ayten Ateş, Pendik'te yaşıyor. Sibel Şahin adıyla ses sanatçılığı yapan Ayten hanım tecrübesine ve elinin lezzetine güveniyor. Eleştiriye açık olduğunu ama eleştiri yapanları sevmediğini özellikle belirtti.

Dördüncü gün yarışması olan Mustafa Karakuş, 29 yaşında ve mesleği aşçı. Bu yüzden bu hafta diğer yarışmacıların işinin zor olduğunu söylüyor. Hünerlerini göstereceğine inanan ve ustalığına güvenen Mustafa bey, eleştri yapabilmeleri için bir aşçı ya da gurme olmaları gerektiğini belirtiyor. 

Beşinci gün yarışmacısı Seda Gültekin, ev hanımı, 25 yaşında ve bir yaşında bir kız çocuğu var. Seda hanım, yemeklerine çok güvendiğini ve sözünü hiç esirgemediğini belirtti.