Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? 29 Kasım 2019 Yemekteyiz'de haftanın kazananı

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? 29 Kasım 2019 Yemekteyiz'de haftanın kazananı
Yayınlanma Tarihi: 29.11.2019 19:33
Değiştirme Tarihi: 29.11.2019 22:06

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu haftanın birincisi haftanın puanlamasının tamamlanmasının ardından belli oldu. Haftaiçi her gün izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatan Yemekteyiz'de bu haftanın son gün yarışmacısı Merve Çevik oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte büyük ödülü kazanan isim.

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu haftanın birincisi, tamamlanan puanların ardından belli oldu. Son gün yarışmacısı Merve Çevik'in yaptığı yemeklerin ardından puanları verildi ve haftanın puanlaması yapıldı. Seda Sayan'ın verdiği oylarla birlikte haftanın birincisi belirlendi. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN BİRİNCİSİ

Yemekteyiz'de bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar yer aldı ve kıyasıya rekabet yaşandı. Haftanın 5. gün yarışmacısı ev hanımı olan Merve hanımın yemeklerini misafirlerine sunmasının ardından değerlendirme yapıldı ve haftanın puanları tamamlanmış oldu. Tüm yarışmacıların puanlarının toplanmasının ardından Yemekteyiz'de haftanın birincisi ve 10 bin TL'lik ödülün sahibi Ayfer Hanım oldu.