Yayınlanma Tarihi: 10.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 10.05.2019

Yemekteyiz'de haftanın birincisi açıklandı! (6-10 Mayıs 2019)

TV8'in sevilen programlarından Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu ve Nejdet Bey 10 bin liralık ödülü kazanmayı başardı.TV8 ekranlarının en çok izlenen programları arasında yer alan Yemekteyiz'de bu hafta yine heyecan doruktaydı. Birbirinden renkli yarışmaların yer aldığı Yemekteyiz bu yıl ekranlara “Best of” konsepti ile dönmüştü. Onur Büyüktopçu'nun eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen Yemekteyiz'de her gün farklı bir yarışmacı hünerlerini sergiliyor ve haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor. 

Yemekteyiz'de haftanın finalinde beşinci gün yarışmacısı Hakan Yayık, Kırmızı Mercimek Çorbası, Sosisli Milföy Böreği, Et Sote, Şehriyeli Pirinç Pilavı, Mevsim Salatası, Bisküvili Çilekli Muhallebi'den oluşan menüsüyle yarışmacıların ve izleyenlerin karşısına çıktı. Haftanın dördüncü gününde yarışmacılara menüsünü sunan Nejdet Bey, haftanın birincisi oldu ve 10 bin liralık ödüle de ulaşmayı başardı.

1. Gün yarışmacısı haftanın üçüncüsü Selma Yüzeil (22 puan)2. Gün yarışmacısı haftanın ikincisi Seda Çalışır (24 puan)3. Gün yarışmacısı haftanın dördüncüsü Büşra Malta (20 puan) 4. Gün yarışmacısı haftanın birincisi Nejdet Yıldırım (30 puan) 5. Gün yarışmacısı haftanın beşincisi Hakan Yayık (18 puan)