Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 10 Ocak Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 10 Ocak Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın birincisi
Yayınlanma Tarihi: 10.01.2020 15:57
Değiştirme Tarihi: 10.01.2020 19:39

Yemekteyiz haftanın birincisi belli oldu. 10 Ocak 2019 Seda Sayan ile Yemekteyiz programında günün puanlaması yapıldı. Yarışmacılar bugün Ayşe hanımın evine konuk oldular ve Yemekteyiz birincisini belirleyecek puanlamayı yaptılar. Peki, Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? 10 bin liralık büyük ödülü kim kazandı? 

Ekranların sevilen yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın birincisi yapılan puanlama sonrasında belli oldu. Haftanın finalinde 5. gün yarışmacısı olan Ayşe hanıma konuk olan Yemekteyiz yarışmacıları, günün puanlamasını yaptılar. Peki, Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte 10 Ocak Yemekteyiz'de 10 bin liralık ödülü kazanan isim.

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Seda Sayan ile Yemekteyiz haftanın finalinde 10 Ocak haftasında yarışmacılar, Ayşe hanıma konuk oldular. Ayşe hanımın yemeklerini tadan yarışmacılar daha sonrasında puanlarını verdiler.

Seda Sayan'ın verdiği puanlar sonrasında Yemekteyiz'de haftanın birincisi toplamda 27 puanla Zeynep Hanım oldu. Kazanan isim on bin liralık büyük ödülün sahibi oldu.