Yeliz Yeşilmen ağlayarak anlattı! Kızının bacaklarına kaynar su döküldü...

Ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen'in 10 yaşındaki kızının bacaklarına kaynar su döküldü. Yeliz Yeşilmen yaşadığı korku dolu anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 07.08.2020 10:51
Değiştirme Tarihi: 07.08.2020 10:51
Yeliz Yeşilmen ağlayarak anlattı! Kızının bacaklarına kaynar su döküldü...

Eski eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum diyen ve gündem olan Yeliz Yeşilmen, kızının bacaklarına dökülen kaynar su sonrası yaşadığı korku dolu anlar, sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Takipçileriyle her anını paylaşan Yeşilmen, olaydan iki saat sonra video yayınlayarak yaşadıklarını anlattı. Ağlamaktan gözlerinin şiştiğini belirten Yeşilmen, “Asya’mın bacaklarına ocaktaki demlik döküldü. Rabbim korusun çok büyük tehlike atlattık. Göz nazar burdan çıktı sanırım. Bunla bitmiş olsun. Allahtan yan masada krem vardı 2 dakikada müdahale ettik. Allah kimseye yaşatmasın” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yeşilmen’in haastaneye kaldırılan kızının bacakları sargıyal alınırken, bir ay boyunca suyla teması yasaklanan küçük kız dinlenmesi için evine gönderildi. Tatil yaptıkları otele geldikten sonra Kuran okutan Yeşilmen, sürekli yanında Kuran taşıdığını ve fırsat buldukça okuduğunu söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.