Yeğeniyle teknedeki görüntüleri olay yaratmıştı: Murat Başoğlu'ndan yeni olay!

Öz yeğeniyle teknede uygunsuz şekilde görüntülenen ve bu ilişki sebebiyle günlerce konuşulan Murat Başoğlu, bu kez de Bodrum'u birbirine kattı. 4 ayrı suçtan hakim karşısına çıktığı ifade edilen Murat Başoğlu'nun şimdiki olayı ise eski eşi Hande Bermek'i tehdit etmek ve onun arkadaşına saldırmak... İşte ayrıntılar... 

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 09:28
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 09:28
Yeğeniyle teknedeki görüntüleri olay yaratmıştı: Murat Başoğlu'ndan yeni olay!

Eski eşi Hande Bermek'i ölümle tehdit, arkadaşını da darp ettiği suçlamasıyla gözaltına alınan sunucu Murat Başoğlu serbest bırakılmıştı. Ancak yargılanmasına devam edilen Başoğlu ile ilgili çarpıcı haberler gelmeye devam ediyor.

Bodrum'un Gündoğan Mahallesi Küme Evleri Mevkii'nde Bermek ile boşandığı Başoğlu arasında ailevi nedenlerden tartışma çıktı. Bermek'in yanında bulunan arkadaşı Emre Sönmez ile Başoğlu arasında arbede yaşandı. Olayın ardından Sönmez ve Başoğlu, Bodrum Devlet Hastanesi'ne giderek rapor alıp taburcu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

TEHDİT ETTİĞİ İÇİN GÖZALTINA ALINDI
İlerleyen saatlerde Başoğlu, jandarma tarafından Bermek'i ölümle tehdit ettiği, Sönmez'i de darp ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Ayrıca Başoğlu hakkında 6284 sayılı 'Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun' kapsamında üç ay süreyle önleyici tedbir uygulanmasına karar verildi.

Başoğlu, jandarma karakolundaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Sunucu daha sonra serbest bırakıldı.

4 AYRI SUÇTAN HAKİM KARŞISINA ÇIKTI

Günaydın'ın haberine göre; Başoğlu, daha sonra Bodrum 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkıp 4 ayrı suçtan yargılandı. Mahkeme sunucu Başoğlu hakkında, basit yaralama, gece vakti konut dokunulmazlığını ihlal, hakaret ve tehdit suçlarından hüküm giydi. Toplam 412 gün hapis cezasına çarptırılan sunucunun cezası 28 bin 760 lira para cezasına çevrildi.
 

İlgili Sayfalar: Magazin