Yasemin Sakallıoğlu sosyal medyadan isyan etti: 35 kişiye birden benzemişim, ben böyle miyim?

Komedyen ve oyuncu Yasemin Sakallıoğlu makyaj için bir güzellik merkezinin yolunu tuttu. Makyaj sonrası çalışanlar Sakallıoğlu'ndan fotoğrafını kullanmak için izin istedi. Ancak güzellik merkezinin hesabında paylaşılan photshoplu fotoğraf ünlü komedyeni kızdırdı.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 13:43
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 13:43
Yasemin Sakallıoğlu sosyal medyadan isyan etti: 35 kişiye birden benzemişim, ben böyle miyim?

Komedyen ve oyuncu Yasemin Sakallıoğlu makyaj yaptırmak için güzellik merkezinin yolunu tuttu. Makyaj sonrası çalışanlar Sakallıoğlu'ndan fotoğrafını kullanmak için izin istedi. Ancak güzellik merkezinin hesabında paylaşılan photoshop'lu fotoğraf ünlü oyuncuyu kızırdı. Yasemin Sakallıoğlu, tepkisini Instagram sayfasında dile getirdi.

"Bir yerlerde makyaj yaptırıyorum sonra diyorlar ki 'Yasemin Hanım fotoğrafınızı çekip, paylaşabilir miyiz?' E ben de kibar bir insan olduğum için 'Tabii ki' diyorum. Sonra bana photoshop uyguluyorlar. E insan sormaz mı? Siz yaptığınız makyaja bu kadar mı güvenmiyorsunuz? 2. soru madem photoshop yapacaksınız neden makyaj yapıyorsunuz? Bu defa insaflı davranıp hesabı paylaşmadım. Fakat olur da bana bir daha shop uygularsanız, bu defa hiç insaflı olmayıp bana bunu yapanları rezil edeceğim."

Sakallıoğlu ardından bir de video yayınladı:"Bu şekilde kendinizi rezil ediyorsunuz. Gerçek ortada yani.Ben bu gerçeği her gün, 7/24 burada paylaşıyorum. O kim? Az önceki kim? Kim o! Benim öyle bir ağzım burnum yok! Bakınca 35 kişiye birden benzemişim!"

"BEN ÇOK ÇİRKİN BİR ÇOCUKTUM" 

Ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz haftalarda Zorlu PSM’nin YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu oldu. Oyuncu, çocukluk yıllarından beri komik olmanın kendisi için önemli olduğunu anlattı: “Ben çok çirkin bir çocuktum. ‘Çocuğun çirkini olur mu?’ demeyin ben öyleydim çünkü. İnsanlar beni ‘Aman ne tatlı bir çocuk’ diye sevmezdi. Ben de bundan dolayı sürekli taklit ve espri yapardım küçükken. İnsanlara da ‘Komik mi?’ diye sorup onay alma ihtiyacı duyardım.

"DELİKANLI KADINIMDIR" 

Sakallıoğlu, konservatuvara 28 yaşında başladığını söyledi: “Annemin evlenmemi istediği zamanda ben konservatuvara girdim. 28 yaşında başladığım için biraz tuhaf bir durumda da kaldım. Sınıf arkadaşlarımın hepsi benden 10 yaş küçüktü.” Ünlü komedyen ayrıca eşiyle evlenmeden önce toplantı yaptıklarını açıkladı: “Dedim ki ‘Biz sevgili olacaksak bu telefonda benim canımı sıkacak, senin flörtleşme ihtimalin olan, yarıda kalan, kenara koyduğun insanları sil.’ Ben onun cep telefonundaki mesajlarına bakmam sadece şifresini bilirim, girmem. Gerçekten çok delikanlı bir kadınım.”

"EN BALIKETLİ KAPAK BENİM" 

Yasemin Sakallıoğlu, All Dergisi’nin de yeni sayısına kapak oldu. Oyuncu heyecanını sosyal medya hesabından şöyle dile getirdi: “Bir kadın, bin yüzdür benim için. Burada içimdeki diğer kadınları göreceksiniz. En zoru kendimi aşmaktı. Derginin en balıketli kapağı olmanın gururunu sizlerle paylaşıyorum. Bir tanelik makamları, bakın nasıl dolu bir kapak oldu.” Türkiye turnesine devam eden komedyen, yakında Avrupa turnesine çıkaracağını da duyurdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin