Yaşar İpek'ten evlilik açıklaması

Yaşar İpek'ten evlilik açıklaması

Son single çalışması "Haybeye" ile büyük beğeni toplayan Yaşar İpek, Emre Saygı'nın sunduğu Hadi Be'ye konuk oldu, hakkında merak edilenleri anlattı.

Emre Saygı’nın Younow’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Yaşar İpek oldu. Son single’i ‘Haybeye’ ile büyük beğeni toplayan ve yakın zamanda yoğun bir yurt içi turne programına çıkmaya hazırlanan Yaşar İpek, yayında Emre Saygı’nın ve sosyal medya takipçilerinin sorularını yanıtladı. 

"Aradığım insanı bulursam neden evlenmeyeyim"
Özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan ve nasıl bir ilişki yaşamak istediğinden bahseden Yaşar İpek “Aşk yaşayacağım yada evleneceğim insanın benim gibi sevmesini istiyorum. Bunun tarifini yapamam. Benim gibi severse herşey rayına oturur. Kıskançlık her erkekte vardır ya. Ama kadında kıskançlık çok tehlikeli. Kişi kendinden bilir durumuna çok inanırım. Aradığım insanı bulursam neden evlenmeyeyim. Benim de bir yuvam olur. Benim de çocuklarım olur. 2 tane çocuk olmalı. 1 tane yalnız kalıyor, 2 tane destek olur” dedi.

Tarzını değiştirdi
Müzikte kendisini tek bir tarzda odaklamadığını belirten Yaşar İpek “Profesyonel olarak 2001 yılından beri şarkı söylüyorum. Mektepli bir insan değildim. Gerekli eğitimleri, gerekli dersleri almaya çalıştım. Bir süre sonra, tarzının şeklini değiştirmiyorsun. Bende yorumcu kimliğimi ortaya çıkardım. Bu albümden önce ‘Sus’ diye bir albüm yaptım. 90’ların hit olmuşpop eserlerini bir araya getirdim. Orada bu şarkıları seslendirirken, benim bir yorumcu kimliğim olduğunu fark ettim. Sesime yakışan, sana bunun duygusunu verebileceğim her şarkıyı artık ben okuyabileceğime inanıyorum ve bunu da yapıyorum” dedi.

yaşar ipek

"Babamı 9 yaşında kaybettim"
Çok küçük yaştan itibaren hayatla ciddi şekilde yüz yüze kaldığını belirten Yaşar İpek "Çocuk yetiştirmek ayrı bir sorumluluk. Ona hayatı öğretmek ayrı bir sorumluluk. Allah korusun babasız kalırsa ayrı bir sorumluluk. Ben bu anlattığım şeyleri yaşamış olan bir insanım. Babamı 9 yaşında kaybettim. Hayatla çok ciddi bir şekilde yüz yüze kaldım. 

Hiçbir zaman bezmedim, sızlanmadım. Tabi ki babam başımda olsaydı, hayat daha güzel ve iyi olurdu. Onun için, o çocuğa yarın benim olmayacağımı göstermek, o çocuğun sağlığı hariç her şeyini kaybedebileceğini göstermek. Allah insana sağlığını kaybettirmesin. Geri kalan her şey kazanılıyor ve tekrar gidiyor. Gittiğimizde de buradan kazandığımız hiçbir şeyi götürmüyoruz" dedi. 

Görüntülenme : 272 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 11:31:12

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin