Yaşananlara sessiz kalmayan Tarkan'dan Azerbaycan'a taziye mesajı: Dualarım kardeş ülke Azerbaycan'la

Ermenistan'ın Azerbaycan'ın Gence ve Mingeçevir kentlerine düzenlediği füze saldırısı nedeniyle yaşanan sivil ölümleri ve yaralanmaları sonrası megastar Tarkan'dan taziye mesajı geldi. Tarkan, Ermenistan'ın saldırılarına tepki göstermek amacıyla Instagram hesabından Türk ve Azeri bayraklarının yan yana olduğu bir paylaşımda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 10:53
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 10:53
Yaşananlara sessiz kalmayan Tarkan'dan Azerbaycan'a taziye mesajı: Dualarım kardeş ülke Azerbaycan'la

Ermenistan'ın saldırıları sonucu Azerbaycan'ın verdiği sivil kayıplara megastar Tarkan da sessiz kalmadı. Gence'ye yapılan ve sivillerin hedef alındığı saldırı sonrası şehit olan Azerbaycan vatandaşları için Tarkan sosyal medya hesabından taziye mesajı paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"KALBİM AZERBAYCAN HALKIYLA"

Sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulanan megastar Tarkan, Azerbaycan ve Türkiye bayraklarının bir arada olduğu görseli paylaşarak "Dualarım kardeş ülke Azerbaycan'la. Hain saldırılarda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, aile ve yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar dilerim. Çok üzgünüm... Kalbim Azerbaycan halkıyla" dedi.Tarkan'ın hayranlarından da bu paylaşıma binlerce beğeni geldi.