Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Yaşam Hancılar nereli?

Yaşam Hancılar, O Ses Türkiye 2021 yarışmasında performansıyla dikkat çeken isimlerden. Sevilen yarışmanın üçüncü bölümünde sahne alan O Ses Türkiye Yaşam Hancılar, iki jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2021 22:43
Değiştirme Tarihi: 16.10.2021 22:43
Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Yaşam Hancılar nereli?

O Ses Türkiye 2021 yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Yaşam Hancılar, bu akşam üçüncü bölümü ile ekrana gelen O Ses Türkiye’de sahne aldı. Günün başarılı performanslarından biri olan Yaşam Hancılar, 2 jüriyi döndürerek ilk turu geçmeyi başardı. Peki, Yaşam Hancılar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte O Ses Türkiye Yaşam Hancılar hakkındaki bilgiler…

O SES TÜRKİYE YAŞAM HANCILAR KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 yarışmasına katılan Yaşam Hancılar, 21 yaşında. Yarışmaya Edremit Balıkesir’den katılıyor. Yarışmacı, yedi aylıkken doğduğunu, doktorların yaşamaz dediğini ve annesinin yaşasın diyerek adını Yaşam koyduğunu söyledi.

Denizli Pamukkale Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencisi. Aynı zamanda ek gelir olarak yurtdışına reklam ve oyun müziği sattığını söyledi.

Müziğin babasından gelen bir şey olduğunu söyleyen Yaşam Hancılar, Queen, Guns N' Roses ve Led Zeppelin gibi grupları dinleyerek büyümüş. Hard Rock türünün seçmesinin sebebi de bildiği ve söylemeyi sevdiği yegane müzik tarzlarından biri olması olduğunu açıkladı.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Yaşam Hancılar, bu akşam O Ses Türkiye’de “KNOCKIN ON HEAVEN'S DOOR” adlı şarkıyı seslendirdi. Performansıyla Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı, O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in takımıyla devam etme kararı aldı.

İlgili Sayfalar: Magazin