Yasak aşk bombasıyla ilgili Demet Akalın'ndan flaş yorum: İki tarafı da uyarmıştım

2. Sayfa canlı yayınında ortaya atılan şarkıcı Deha Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu arasındaki yasak aşk iddiasına dair Demek Akalın'ndan flaş bir açıklama geldi. İki isimle de yakın arkadaş olan Akalın, 'Geçen sene iki tarafı da uyarmıştım. Daha çok hanım tarafını uyardım' dedi. Canlı yayına bağlanan Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu, yasak aşk iddiasını kesin bir dille yalanlamıştı. Deha Bilimlier, avukat Aslı Bilimlier ile evli ve 3 çocuğu var. 

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2022 09:50
Değiştirme Tarihi: 02.01.2022 09:56

Şarkıcı Deha Bilimlier'in eşi avukat Aslı Bilimlier'i, sahnesinde kendisini dinlemeye gelen modacı Gülşah Saraçoğlu ile aldattığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konu 2. Sayfa canlı yayınında masaya yatırılmış, iddianın muhatapları Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier telefon ile yayına bağlanarak kesin bir dille konuyu yalanlamıştı. 

Deha Bilimlier, "Üç tane çocuğum var evliyim. İstanbul'daki herkes beni dinlemeye gelir. Benim bu taraflarda bezim yok hepiniz bilirsiniz. Gülşah Saraçoğlu da beni dinlemeye gelir. Önde oturuyordu, mikrofon uzattım sahneme çıktı... Arkadaşım o benim. Anlam veremedik böyle bir şeye. Bu iddiayı çıkaranın Gülşah'la bir problemi olduğunu düşünüyorum. Sahneme gelmesi dışında Gülşah Saraçoğlu ile asla bir yerde bir araya gelmedik. Eşim beni biliyor. Bu bana yapılan bir komplo ve hainliktir. Varsa elinizde bir görüntü yayınlayın kardeşim dedim. Bu haberi ilk duyduğumda güldüm" demişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

"ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİM"

Canlı yayına bağlanan modacı Gülşah Saraçoğlu ise, "Böyle bir durumu izah etmenin üzüntüsü içerisindeyim. O kadar fuzuli, yanlış ve yalan bir durum ki. Deha yıllardır hayatımızda ve çok kıymetli bir ailesi olan bir arkadaşım. Kim bunu neden ortaya attı... Sahneye çıktım hatta o sırada yere düştüm, Tiktok'a düştü. Güldük buna. Bir görüntü olduğu söyleniyor, Allah aşkına bana da yollasınlar" söylemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

"GEÇEN SENİ İKİ TARAFI DA UYARMIŞTIM"

Daha Bilimlier ve Aslı Bilimlier'in yakın arkadaşı Demet Akalın'da açıklama yaptı. Kafa karıştıran açıklamalar yapan şarkıcı, "Geçen sene iki tarafı da uyarmıştım. Daha çok hanım tarafını uyardım" ifadelerini kullandı.

İlgili Sayfalar: Magazin