Yarışma zengini Turabi: 5 yılda 7 milyon TL kazandı!

Yarışma zengini Turabi: 5 yılda 7 milyon TL kazandı!
Yayınlanma Tarihi: 27.08.2019 09:59 | Değiştirme Tarihi: 27.08.2019 09:59

ABD'de izlenme rekorları kıran The Challenge yarışmasında geçtiğimiz yıl şampiyonluk yaşayan Turabi Çamkıran, bu yıl da aynı yarışmada yine ülkemizi temsil edecek. 

Katıldığı Survivor'da 2 kez şampiyon olan Turabi Çamkıran, 2 milyon TL ve bir ev kazanmıştı. 

Bu şampiyonluklarla birlikte Turabi, 5 yılda katıldığı yarışmalardan 7 milyon TL'lik büyük de bir servete ulaştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Mayısta, Amerika’da yayınlanan ‘The Challenge’da 5 milyon TL ödülün sahibi olan Turabi aynı yarışmanın 28 Ağustos’ta başlayacak yeni sezonunda da yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Amerikan-İngiliz ortak yapımı ‘The Challenge’da vaat edilen para bu kez 6 milyon TL. Antrenmanlarını Tayland ve Los Angeles’ta yapan Turabi “Rakiplerimi gördüm, karşılarında son derece şanslıyım. Allah izin verirse bu yarışmayı da kazanacağım” dedi.

Turabi “5 yılda kazandığınız 7 milyon TL’yi ne yaptınız? Bu parayı aldıktan sonra tanımadık akrabalar çıktı mı?” sorusuna şu cevabı vermişti: 

“Kazandığım parayı son kuruşuna kadar aileme verdim. Cebimde 50 ya da 100 TL ile geziyorum. Hesap cüzdanlarım annem, babam ve kardeşimde. Ben onlardan harçlık alırım. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Parayı ne yaptınız?’ diye sormam. Herhalde akıllı yatırımlar yapıyorlardır. Ben parayı sevmem. Üstüme tapu bile yok.

Bazı prensiplerim var: Borç vermem, borç almam. Kredi kullanmam, kredi kartları olan biri de değilim. Pahalı, lüks yaşamam.”