Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'den Yiğit Kirazcı ile olan birlikteliği ile ilgili çarpıcı açıklama!

Yargı dizisinde hayat verdiği Ceylin karakteriyle gündemden düşmeyen oyunculu Pınar Deniz, birbirinden özel açıklamalarda bulundu. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dillerden düşmeyen Pınar Deniz, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yiğit Kirazcı ile yaşadığı aşkla da sık sık gündeme geliyor. Pınar Deniz, verdiği bir röportajda özel hayatına dair verdiği samimi açıklamalarla çok konuşuldu. Yiğit Kirazcı ile birliktelikleri hakkında konuşan Pınar Deniz, " "Yiğit beni olduğum gibi kabul ediyor. Bazen çok zıt düşünüyoruz ama sırf birbirimizi daha iyi anlamak için dünyamızı genişletiyoruz." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 10:54
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 10:58
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'den Yiğit Kirazcı ile olan birlikteliği ile ilgili çarpıcı açıklama!

Kanal D dizisi 'Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz, Elle dergisine röportaj verdi. Güzel oyuncu, 'Aşkın Kıyameti' filminin setinde tanıştığı meslektaşı Yiğit Kirazcı ile arkadaşlığının aşka dönüştüğünü söyledi.

Pınar Deniz, Yiğit Kirazcı ile ilişkilerinin nasıl başladığını anlattı: İlk tanışma toplantısında karşılaştık. O an sadece işe odaklanmıştım. Benden duymuş olmayın ama kendisi ilk görüşte de boş değilmiş bana karşı. Film bitse de baktık ki hiç ayrılamıyoruz, sonrası iyilik güzellik işte.

Yargı'nın yıldızının, Elle dergisine açıklamaları şöyle: 

"Yiğit beni olduğum gibi kabul ediyor. Bazen çok zıt düşünüyoruz ama sırf birbirimizi daha iyi anlamak için dünyamızı genişletiyoruz."

"ARADA DELİLİĞİM TUTUYOR"

"Bir düşünce üzerine saatlerce konuşabiliyor olmamızı seviyorum. Arada deliliğim tutuyor ama başka biri olsam kendimin sevgilisi olurdum herhalde."

"Kurduğum tüm ilişkiler sevgi odaklı. Gerçekten sevdiğim insanın her anlamda iyiliğini düşünüyorum. Alan benim için çok önemli. O yüzden karşımdakinin yaşadığı her ana saygı duymaya çalışırım."

"İlişkinin devam etmesi için en önemli kriter sabır ve özveri. Adı üstünde ilişki. Birden fazla birbirine benzemeyenin ortak bir dil yakalama çabası. Eğer temelinde sevgi varsa, emek vermek zorunlu bir hal. Birbirini anlama, kişisel algılama ve biz olma duygusuna erişildiğinde ilişki çok daha kalıcı ve sağlam oluyor bence."

"BİR İLİŞKİDE KURULABİLECEK EN KÖTÜ CÜMLE" 

"Aşkla birlikte tabii ki kendimde değişiklik hissediyorum ama karakterimin temel taşlarından ödün vermiyorum. 'Ben böyleyim' bir ilişkide kurulabilecek en kötü cümle olabilir. Her an her saniye değişiyorsun, neden sevdiğin insanla ortak bir yerde buluşmayasın?"

'EVLİLİK' SORUSUNA CEVAP 

Son dönemde adlarından sıkça söz ettiren ikili, geçtiğimiz günlerde bir etkinlikte objektiflere yansımış ve basın mensuplarının 'evlilik' sorusuyla karşılaşmıştı.

'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisinde rol alan Yiğit Kirazcı, "Diziden sonra evliliğe bakış açınız değişti mi?" sorusuna, "Diziden sonra değişmedi. Zaten evlilikle ilgili bir bakış açım var. Zaman her şeyi gösterir. Böyle şeyler konuşacak vakit değil şu anda. Hayat, bakalım" yanıtını vermişti.

İlgili Sayfalar: Magazin