Yargı dizisinin Ceylin Erguvan'ı Pınar Deniz hayranlarından doğum günü için anlamlı özel bir istekte bulundu!

Her bölümü merakla beklenen Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, sosyal medya hesabı instagram üzerinden bir duyuru yaptı. Yakın zamanda doğum gününü kutlayacak olan ünlü oyuncu Pınar Deniz, hayranlarından doğum günü için kansersiz yaşama destekte bulunmalarını izledi. Güzel oyuncu Pınar Deniz yaptığı paylaşımında "Merhabalar... 4 Kasım benim doğum günüm. Yeni yaşım bu sene yine ve yeniden güzellikler ile gelsin diliyorum. Sizlerden iyilik yapıp birlikte iyileşmek içinbana yardım etmenizi istiyorum. İyilik paylaş platformu üzerinden kansersiz yaşam için kampanya açıp doğum günümü bağışladım. Bana hediye olarak göndereceğiniz destekler sayesinde güldürebileceğiz çocuklar için; şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.Sevgiler" ifadelerini kullandı. Pınar Deniz'in bu istediği sosyal medyada büyük takdir topladı.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 10:54
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 10:54
Yargı dizisinin Ceylin Erguvan'ı Pınar Deniz hayranlarından doğum günü için anlamlı özel bir istekte bulundu!

Pazar günleri Kanal D ekranlarına izleyicilerle buluşan Yargı dizisindeki performansıyla adından sıkça söz ettiren Pınar Deniz sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine bir çağrıda bulundu.

4 Kasım tarihinde yen yaşına girecek olan güzel oyuncu Pınar Deniz, hayranlarından hediye yerine bağış istedi. Pınar Deniz'in bu anlamlı isteği büyük takdir gördü.

Pınar Deniz yaptığı paylaşımında "Merhabalar... 4 Kasım benim doğum günüm. Yeni yaşım bu sene yine ve yeniden güzellikler ile gelsin diliyorum. Sizlerden iyilik yapıp birlikte iyileşmek içinbana yardım etmenizi istiyorum. İyilik paylaş platformu üzerinden kansersiz yaşam için kampanya açıp doğum günümü bağışladım. Bana hediye olarak göndereceğiniz destekler sayesinde güldürebileceğiz çocuklar için; şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.Sevgiler" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin