Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'in nasıl zayıfladığı ortaya çıktı! Su diyeti yapmış

Son günlerde Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren ve başarılı performansıyla sıkça konuşulan oyuncu Pınar Deniz ile ilgili bilinmeyenler ortaya çıkıyor. Başarılı performansının yanı sıra güzelliğiyle de dillerden düşmeyen Pınar Deniz'in fazla kilolarından kurtulmak için su diyeti yaptığı öğrenildi. Ünlü oyuncu Deniz, şimdilerde ise formunu korumak için beslenmesine dikkat ediyor ve düzenli spor yapıyor.

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2021 14:31
Değiştirme Tarihi: 31.10.2021 14:31
Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'in nasıl zayıfladığı ortaya çıktı! Su diyeti yapmış

Son günlerin en başarılı isimlerden Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz, son dönemde yalnızca başarılı oyunculuk performansıyla değil güzelliğiyle de adından söz ettiriyor.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz'in hayatıyla ilgili bilinmeyenler de gün yüzüne çıkıyor. Güzelliğiyle ve fit görüntüsüylede dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz'in fazla kilolarından kurtulmak için su diyeti uyguladığı öğrenildi. 

Pınar Deniz, şimdilerde ise formunu korumak için beslenmesine dikkat ediyor ve düzenli spor yapıyor. Kısıtlı bir süre uygulanabilen su diyetinde sadece su ve sıvı gıdalar tüketiliyor. (Hürriyet)

İlgili Sayfalar: Magazin