Yapımcı Aycan Gül'ün Life Style programı, TV8,5 ekranlarında yayımlanacak

TV8,5 ekranlarında yayımlanan sağlık, ekonomi, ticaret ve hukuk gibi içeriklere yer veren Life Style programında değişikliğe gidildi. Programa yeni yayın döneminde kültür-sanat ve sağlık saati adlı iki bölüm eklendi.

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2020 13:55
Değiştirme Tarihi: 07.11.2020 14:01
Yapımcı Aycan Gül'ün Life Style programı, TV8, 5 ekranlarında yayımlanacak

TV8,5 ekranlarında, yapımını Sky Prodüksiyon'un,yapımcılığını ise Aycan Gül'ün gerçekleştirdiği Life Style programı yenilenen formatı ve birbirinden farklı konuklarıyla yeni yayın dönemini bekliyor. Sunuculuğunu Çisil Oral'ın üstlendiği kültür-sanat bölümünde, sanatçıların mesleki yaşamlarına dair birçok ayrıntı izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Haldun Dormen, Göksel Kortay,Hakan Altıner ve Hayko Cepkin gibi konukları ağırlayan Çisil Oral, yeni yayın dönemine başlayacağı için çok heyecanlı olduğunu ifade etti. Oral, "Hepimizin çok yakından tanıdığı çok değerli konuklarımızın hayata ve sanata dair hiç bilmediğiniz yönlerini beraber keşfedeceğiz" dedi.

Programın formatına yeni eklenen sağlık saatinin sunuculuğunu ise Dr.Orhan Cesur üstleniyor. Cesur, programda tıp dünyasında meydana gelen yeni gelişmelerin dışında her hafta farklı sağlık konularına değineceklerini ve biribirinden kıymetli hekimleri izleyici ile buluşturacaklarını ifade etti.

Aycan Gül: "Çeşitli alanlar,özgün içerikler"

İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine açıklamalarda bulunan yapımcı Aycan Gül, "Yeni formattan çok umutluyuz,değişen formatla daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz. Çisil Oral ve Dr.Orhan Cesur'un ekibe renk kattığını düşünüyorum,yapacağımız güzel işler için şimdiden heyecanlıyım,yeni dönemde programda çeşitli alanlar ve özgün içerikler daha çok yer alıyor,umarım izleyicilerimiz de büyük keyif alırlar" ifadelerini kullandı.