Yalın'dan yeni albüm geliyor: 'Bayıla Bayıla'

Yalın'dan yeni albüm geliyor: 'Bayıla Bayıla'

Pop müziğin başarılı ismi Yalın, 4 yıllık aranın ardından yeni albümü “Bayıla Bayıla”nın son dokunuşlarını tamamladı. Yeni albüm 2 Eylül’de müzikseverler ile buluşacak.

İlk albümünden bu yana birbirinden özel albümlere imza atan pop müziğin başarılı ismi Yalın, merakla beklenen yepyeni albümü “Bayıla Bayıla” sevenleriyle buluşacak. Klarnetten, bağlamaya, kanundan, çelloya birçok farklı enstrümanın şarkılara hayat verdiği “Bayıla Bayıla” albümü Yalın'ın 4 yıl aradan sonra yayınladığı son albümü.

TÜM SÖZ VE MÜZİKLER YALIN'A AİT  

 

Hepsi birbirinden güçlü 11 şarkıdan oluşan albüm dinleyenlerin diline dolanacak enerji dolu hızlı şarkıların yanı sıra bir Yalın klasiği olan özel baladlardan oluşuyor. Tüm söz ve müzikleri Yalın’a ait olan albümün aranjmanı ise, çıkış şarkısı “Tatlıyla Balla” parçasının müziğine de eşlik eden Özgen Akçetin’e ait. Dinleyenlere umut vererek ruhlarını besleyecek ve iyiliğe olan inançlarını tazeleyecek olan albüm 2 Eylül Cuma günü Seyhan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşacak.

Yalın, dün akşam düzenlenen yeni albüm basın lansmanında, albümünün umut dolu olduğunun sinyallerini şöyle verdi: Tam her şeyden vazgeçmek üzereyken dedik ki, biz bu albümü yapalım. Herkese umut olsun. Tabii benim için de umut olsun'.

Albümde ilk klip ise, geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluşan 'Tatlıyla Balla' adlı şarkıya çekildi. Sözleri Yalın tarafından kaleme alınan hareketli şarkının bestesi ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de yapan Özgen Akçetin ve Yalın’a ait. Kaz Dağları'nda çekilen klip yakında ekranlarda olacak. 

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 12:19:16

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin