Yalancı dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi! Yalancı dizisi final yapıyor

Salih Bademci ve Burçin Terzioğlu'nun başrolünü paylaştığı Yalancı dizisinden hayranlarını üzen bir haber geldi. Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yalancı dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Yalancı dizisinin ekranlara gelecek olan 10. bölümle veda edeceği iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 00:00
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 00:00
Yalancı dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi! Yalancı dizisi final yapıyor

Show TV’nin Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizisi Yalancı'dan hayranlarını üzecek haber geldi.

Süreç Film’in uyarlama dizisi başta cuma akşamları seyirciyle buluşmuş, ardından da Aziz dizisi başlayınca yayın günü değiştirilmiş ve salıya alınmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, bir öğretmenin başına gelen olayı ispat etmek için verdiği büyük mücadeleyi anlatan, nefes nefes olayları konu alan dizinin 10. bölümde final yapacağı öğrenildi.

Bugün repo (izin) yapan dizi ekibi yarın 10.bölümün çekimine başlayacak.

YALANCI DİZİSİ UYARLAMA MI?

Yönetmenliğini Hülya Gezer'in yaptığı ve senaryosunu Yazıhane ekibinin üstlendiği dizi; BAFTA ödüllerine aday gösterilen İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanmıştı.

İlgili Sayfalar: Magazin