Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yağmur Sarıoğlu’na hız cezası!

Yağmur Sarıoğlu’na hız cezası!

Polisin yaptığı incelemeler sonucu Sarıoğlu’nun yaklaşık 50 kilometrelik alanda ortalama 190 kilometre hız yaptığı belirlendi.

28.06.2016 12:34

Galatasaray forması giyen Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu’nun lüks aracıyla 270 kilometre hız yapıp görüntülerini de sosyal medyada paylaşması polisi harekete geçirdi.

Habertürk'te yer alan habere göre; İzmir Trafik Şube Müdürlüğü, Yağmur Sarıoğlu'nun arkadaşını uçağa yetiştirmek için Çeşme-İzmir Otobanı’nda 270 kilometre hız yaparak yarattığı tehlikeye ilişkin araştırma başlattı.

Ekipler, plakasını belirledikleri Sarıoğlu’nun otomobilinin sosyal medyada yer alan görüntülerdeki gibi hız yapıp yapmadığını tespit etmek için otoyoldaki kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

Yağmur Sarıoğlu otobanda 270 km hız yaptı

ORTALAMA 190 KM HIZ 
İncelemeler sonucu Sarıoğlu’nun 24 Haziran günü Alaçatı Gişeler’den giriş, Seferihar Gişeler’den çıkış  yaptığı tespit edildi. Otomobilin yaklaşık 50 kilometrelik alanda ortalama 190 kilometre hız yaptığı belirlendi. Yağmur Sarıoğlu’na hız sınırlarını aştığı için 462 lira para cezası kesildi. 

Öte yandan görüntülerin sosyal medyaya düşmesinden sonra Yağmur Sarıoğlu’na ceza kesilmesi için birçok kişinin polise şikâyette bulunduğu öğrenildi. 

Yağmur Sarıoğlu 108. kattan atladı!

Yorumlar | 0
üye profil