Yağmur Sarıoğlu doğum kilolarından kurtuldu! 38 kilo verdi

Uzun yıllar Galatasaray forması giyen eski milli futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde mesleği olan pilotluğa geri dönmesiyle adından söz ettirmişti. Ailesiyle tatile çıkan Sarıoğlu, formda görüntüsüyle dikkat çekti. 38 kilo veren Yağmur Sarıoğlu, sırrını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 27.07.2022 11:13
Değiştirme Tarihi: 27.07.2022 11:13
Yağmur Sarıoğlu doğum kilolarından kurtuldu! 38 kilo verdi

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu ile evli olan, ilk çocuğu Sarp'ı 2011 yılında dünyaya getiren Yağmur Sarıoğlu, 2020 yılında üçüncü çocuğu Sarp'ı kucağına almıştı. Sarıoğlu, bu süreçte pilotluk mesleğine ara vermişti.

Önceki gün bir alışveriş merkezinde 5 milyon TL değerindeki aracıyla objektiflere yansıyan Yağmur Sarıoğlu, kısa alışveriş turunun ardından aracını alırken muhabirlerle sohbet etti.

"ÜÇ ÇOCUKTAN SONRA MESLEĞİME DÖNDÜM"

Yağmur Sarıoğlu, "Eşim ve çocuklar Çeşme'de bense göklerdeyim. Çin ile Amerika arasında kargo uçağındayım. Üç çocuktan sonra tekrar mesleğime döndüm, mutluyum" dedi. Sarıoğlu, daha sonra özel plakalı lüks aracına binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Yağmur Sarıoğlu’nun garajında 2017 model Kawasaki Ninja 250R marka motosiklet ve Porsche Panamera marka bir spor aracı bulunuyor.

GARAJINDA LÜKS ARAÇLAR!

Evinin garajında adeta servet yatan Sarıoğlu Ailesi'nde, ayrıca 730 bin TL değerinde Mercedes GLS 350d marka cip, 600 bin TL değerinde BMW İ8 marka spor lüks elektrikli araba, 890 bin euro değerinde Lamborghini Aventador marka lüks araçlar bulunuyor.

Yağmur Sarıoğlu’nun garajında 2017 model Kawasaki Ninja 250R marka motosiklet ve Porsche Panamera marka bir spor aracı bulunuyor.

OĞLU İLE MOTOSİKLET TURUNDA

Geçtiğimiz aylarda Yağmur Sarıoğlu ile oğlu Sarp, motosiklet üzerinde tüm önlemleri almıştı. Kasklarını ve dizliklerini takmışlar, özel eldivenlerini giymeyi ihmal etmemişlerdi.

Bu anları takipçileriyle paylaşan Yağmur Sarıoğlu, gönderisine; “10 yıl önce bebek arabasında gezdirdiğim Sarp ile şimdi motosiklet turundayım” notunu düşmüştü.

İNCECİK OLDU

Son hamileliğinde 59’dan 88’e çıkan Yağmur Sarıoğlu o 29 kilodan kurtulmayı başardı. Yetinmedi üzerine 9 kilo daha verdi. 2017’deki gibi 50’ye düşüp incecik oldu.

38 KİLO VERMENİN SIRRI!

Posta'nın haberine göre aralıklı oruç yöntemiyle kilo veren Yağmur Sarıoğlu, yediklerine, içtiklerine dikkat edip sağlıklı beslendi. Sık sık yürüyüşe çıktı. Kardiyo antrenmanları yaptı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin