Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
YAĞMUR SARIOĞLU: 3 MİLYONLUK OTOMOBİLE BİNMEM NORMAL

YAĞMUR SARIOĞLU: 3 MİLYONLUK OTOMOBİLE BİNMEM NORMAL

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, hem suçlu hem güçlü çıktı.

29.06.2016 20:02

Instagram fenomeni arkadaşı Kerimcan Durmaz'ın sosyal medyaya yüklediği videosunda Çeşme-İzmir otobanında hız limitini aştığı açıkça belli olan Yağmur Sarıoğlu, büyük tepki çekmişti.

Yağmur Sarıoğlu'ndan rekor hız!

3 milyon liralık Lamborghini'siyle gittiği her yerde havasını atan Yağmur Hanım, tepkiler karşısında güldüren açıklamalar yaptı. Pilot olan Yağmur Sarıoğlu, bu kez gerçekten yüksekten uçtu ve hakkındaki haberlerin gazeteciler tarafından 'ülke gündemini değiştirmek için bilinçli yapıldığını' söyledi.

Yağmur Sarıoğlu'nu şikayet ettiler!

"Ülkede başka gündem mi kalmamış? Saçma sapan goygoy muhabbeti nerelere getirildi! Nedeni belli bu kasıtlı haberlerin de işte her şey burada konuşulmuyor. Sorun yok; 2-3 gün gündem değiştirecek konu buldular. Arkasından Survivor finali falan gelir işte uyuyan uyur ne diyeyim!"

Sabri'den eşine sert uyarı!

Yağmur Sarıoğlu, 3 milyonluk otomobile binmesinin 'normal' olduğunu da şöyle dile getirdi: "Bir TV programında vatandaşa, 'Sayısal loto çıksa ne yaparsınız?' diye soruldu.

Sabri Sarıoğlu'nun eşine beklenen ceza geldi

Yüzde 90'ı 'Kendime spor araba alırım' dedi. Ne mutlu ki çoğunluk arasındayım, anormal değilim." Herkes 3 milyonluk arabaya biniyormuşçasına lüks otomobiliyle gündeme gelmesini tuhaf bulan Sarıoğlu, kendi maaşını kendi kazanan bir emekçi olduğunu söyledi.Kaynak: sabah.com.tr
Yorumlar | 0
üye profil