Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı: 16 daire ve 1 dükkan aldım

Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı: 16 daire ve 1 dükkan aldım

Adını "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisi ile duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı. Kazancıyla Türkiye’de gayrimenkule yatırım yaptığını belirten ünlü oyuncu, "Türkiye’de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katlandı çok şükür.

11.02.2019 16:59

Oyuncu Wilma Elles, kazancıyla Türkiye'de yaptığı yatırımlara ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Almanya'da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya'da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle  gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım” 

"YATIRIMLARIM İKİYE KATLADI"
Elles, “Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katladı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına yükseldi” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil