Wanda Nara'nın iç çamaşırlı pozu sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu

Ünlü futbolcu Mauro Icardi'nin eşi olan güzel isim Wanda Nara paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Her paylaşımıyla resmen olay olan Wanda Nara, son paylaşımıyla beğeni yağmuruna tutuldu. İç çamaşırlı bir pozunu paylaşan Wanda Nara'nın fotoğrafına yorum yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2020 17:13
Değiştirme Tarihi: 18.11.2020 17:13
Wanda Nara'nın iç çamaşırlı pozu sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu

PSG forması giyen Arjantinli forvet Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri Wanda Nara, takipçilerinin sosyal medya üzerinden sorduğu sorulara yanıt verdi.Aynı zamanda modellik de yapan Nara, bir takipçisinin "Mauro seni kıskanıyor mu?" sorusuna, "Sanmıyorum. Peki ben Mauro'yu kıskanıyor muyum? Şimdiye kadar onu kıskanmamı gerektirecek hiçbir koz vermedi bana" şeklinde yanıt verdi.

34 yaşındaki Nara bir başka takipçisinin "Yüzünde estetik var mı?" sorusuna ise, "Yüzümde hiçbir ameliyat yok, estetik yaptırmadım. İnsanların beni Instagram filtreleriyle görmesi güldürüyor ve hemen ameliyat olduğumu sanıyorlar. Fakat şırınga görür görmez tansiyonumun düştüğünü bilmiyorlar ki" diyerek yanıtladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İÇ ÇAMAŞIRLI POZUNU PAYLAŞTI

Takipçilerinin sorularına yanıt verdikten birkaç saat sonra Wanda Nara, paylaştığı iç çamaşırlı fotoğrafıyla dikkatleri üzerinde tutmayı başardı.34 yaşındaki menajer ve model tüm dünyada artan koronavirüs vakaları sonrası paylaştığı fotoğrafa "Yeniden karantina altındayım" mesajını yazdı.Nara'nın fotoğrafı, kısa sürede 200 binden fazla beğeni aldı.