Wafa Benradja kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Wafa Benradja hakkındaki bilgiler

Wafa Benradja, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan. Tüm jüriyi döndürmeyi başaran Wafa Benradja’e dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Wafa Benradja kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2021 22:04
Değiştirme Tarihi: 02.10.2021 22:07
Wafa Benradja kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Wafa Benradja hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ilk bölümü bu akşam başladı. Wafa Benradja, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Wafa Benradja hakkındaki bilgiler…

WAFA BENRADJA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Wafa Benradja, 25 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Cezayirli olan yarışmacı, şarkıcı ve söz yazarı, aynı zamanda veteriner. Türkiye’ye sekiz ay önce geldiğini söyleyen Wafa Benradja, boş zamanlarında tenis oynadığını söyledi. Ülkesinde profesyonel hentbol oyuncusu olduğunu da belirtti.

Arkadaşlarıyla video oyun oynamayı seven Wafa Benradja, Instagram’da “wafabenradja” kullanıcı adıyla yer alıyor. Şu an 35 bin takipçisi var.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Wafa Benradja, O Ses Türkiye kör eleme turunda dört jüriyi döndürmeyi başardı. Raggamuffin adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için dönen jüri üyelerinden Wafa Benradja’nın tercihi Ebru Gündeş oldu.