Vücut şekline göre gelinlik modelleri

Vücut şekline göre gelinlik modelleri

Hayat boyu hatırlanacak olan özel günde hemen hemen her gelin adayı prenses gibi görünmek ister. Düğün hazırlıkları aşamasında, her gelin adayının titizlikle yaklaştığı gelinlik seçimi trendler, mevsim, mekan ve vücut yapısı gibi temel kriterler baz alınarak yapıldığında mükemmel sonuçlara ulaştırabiliyor.

Gelinlik modelleri arasından doğru kararı verebilmek ve o özel günde kusursuz görünebilmek için vücut şekline göre seçim yapmak önem taşıyor. Birbirinden farklı model ve kesimlere sahip olan harika gelinlik modelleri arasından seçim yaparken,  gizlenmesi ve vurgulanması gereken noktaları bilerek karar vermek, muhteşem görünmenin sırları arasında yer alıyor. Kendi vücut şeklinize uygun olan gelinliği aşağıda belirtilen gelinlik modelleri üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

 

A Kesim Gelinlik Modelleri
Karın bölgesi de dahil olmak üzere, vücudun üst kısmının ön planda olduğu elma vücut şekline sahip olan gelin adaylarına, bu bölgeleri kamufle ettiği ve zarif bir görünüme ulaştırdığı için A kesim olarak adlandırılan gelinlik modelleri tavsiye ediliyor.

   

Prenses Gelinlik Modelleri
Kalçanın geniş, omuzlarında dar olduğu armut tipi vücut şeklinde, aradaki farkı dengelemek önem taşıyor. Kabarık gelinlik modelleri arasında yer alan prenses gelinlikler kalça bölgesini kamufle ettiği için armut tipi vücut için ideal görünüyor.

   

Balık Gelinlik Modelleri
Orantılı hatları ile göz dolduran kum saati vücut yapısına sahip olanlar hemen hemen tüm gelinlik modellerini rahatlıkla taşıyabilmektedir. İddialı bir model olması ile ön plana çıkan ve deniz kızı olarak da bilinen balık gelinlik modelleri orantılı hatlara sahip olan kum saati tipini mükemmel bir görünüme ulaştırıyor.

   Dugunmevsimi.com tarafından hazırlanmıştır.  

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 12:33:58

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin