Volkan Konak'tan hayranlarına müjde

Volkan Konak'tan hayranlarına müjde
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2019 12:57 | Değiştirme Tarihi: 06.01.2019 12:57

Volkan Konak, Kıbrıs'ta sahne öncesi basın mensupları ile buluştu. Neşeli olduğu görülen şarkıcı, yeni çıkacak olan albümünden bahsetti.

Aşk şarkılarının öncü ismi Volkan Konak, yılbaşı gecesi yavru vatan Kıbrıs’ta geçiren şarkıcılar arasındaydı. Bir otelde 1500 kişilik salonu tıklım tıklım dolduran Konak, sahne öncesi basın mensupları ile buluştu. Neşeli olduğu görülen şarkıcı, yeni çıkacak olan albümünden bahsetti.

Volkan Konak, "Bu yıl benim için çok iyi geçti. Yılın son aylarını albüm çalışmama ayırdım. 10 şarkılık bir albüm olacak. Single bize yakışmaz, benim karakterime uymaz. 2019’un nisan ayı gibi çıkar" dedi.

"Halk beni seviyor"

Basın mensuplarının, "Kıbrıs'ta en çok sahne alan isimlerinin başında geliyorsunuz" demesi üzerine Konak, "Kıbrıs'tan bir ev aldım. Belki ileride bir otelim de olur. Buraları çok seviyorum, halkta beni seviyor" cevabını verdi.

"Barışın öncü olduğu bir yıl olsun"

2019 yılı için mesaj veren Volkan Konak, "Öncelikle emekçi kardeşlerimin yeni yılını kutlarım. Sevginin, barışın öncü olduğu bir yıl olsun. İnsanların hiçbir yerde birbirlerine zarar vermediği bir yıl olsun.Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Herkese sağlık, mutluluk ve aşk dolu bir yıl diliyorum" dedi.