Volkan Konak 'Amerika'ya taşınıyor' haberlerine son noktayı koydu

Volkan Konak "Amerika'ya taşınıyor" haberlerine son noktayı koydu

Volkan Konak, geçtiğimiz hafta gündeme gelen ‘Amerika’ya taşınıyor’ haberlerine açıklık getirdi.

Karadeniz Müziğinin güçlü ismi Volkan Konak, geçtiğimiz hafta gündeme gelen ‘Volkan Konak Amerika’ya taşınıyor’ haberlerine açıklık getirerek, ABD'ye yerleşmek gibi bir niyetinin olmadığını söyledi.

Bayram nedeniyle sahne aldığı özel bir otelde konuşan Konak, bu durumun tamamen bir yanlış anlaşılmadan kaynakladığını ve basın bülteninde yer alan ifadenin hatalı olduğunu söyledi.  Konak, Amerika’ta taşınmak gibi bir niyetinin olmadığını, sadece çocuğunun okulu için gidip geleceğini açıkladı.

Karadeniz müziğinin güçlü ismi Volkan Konak, geçtiğimiz hafta gündeme gelen ‘Amerika’ya taşınıyor’ haberlerine açıklık getirdi.

Amerika’ya yerleşeceği haberleriyle gündeme gelen Volkan Konak, hakkındaki tartışmalara Cratos Premium Hotel’deki konserinde nokta koydu:

Karadeniz müziğinin güçlü ismi Volkan Konak, geçtiğimiz hafta gündeme gelen ‘Amerika’ya taşınıyor’ haberlerine açıklık getirdi.

“O haberi basın bültenini hazırlayan arkadaş yazmış. Yoksa ben öyle bir şey demedim. Çocuğunu başka ülkede okutmak, o ülkeye gidip gelmek başka, ülkeyi terk etmek başka şey. Hele bu hassas dönemde. Kim terk eder ülkeyi bu hassas dönemde? Ya terör eylemine karışan, ya banka dolandıran. Bunun adı fauldür!"

Görüntülenme : 954 Güncelleme Tarihi: 15/09/2016 12:46:36
Yayınlanma Tarihi: 15/09/2016 10:08:15

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin