Volkan Demircioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Volkan Demircioğlu hakkındaki bilgiler

Volkan Demircioğlu kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yedinci bölümünde kör eleme turu devam etti. Yeni bölümde sahne alan Volkan Demircioğlu, performansıyla dikkat çekti ve dört jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Volkan Demircioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 23:22
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 23:22
Volkan Demircioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Volkan Demircioğlu hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Volkan Demircioğlu, 7. bölümde sahnedeki performansı ile 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Volkan Demircioğlu’na dair bilgileri sorguluyor. Peki, Volkan Demircioğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE VOLKAN DEMİRCİOĞLU KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Volkan Demircioğlu, 35 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Müzik sektörüne askerden geldikten sonra yirmili yaşlarda girmiş. Profesyonel olarak birçok sahnede müzik söylemiş. 10 senedir solistlik yapıyor.

Yarışmacı, Instagram’da “volkan_demircioglu” kullanıcı adıyla yer alıyor.

VOLKAN DEMİRCİOĞLU HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Volkan Demircioğlu, “SENİ KİMLER ALDI” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Volkan Demircioğlu, Ebru Gündeş’in takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin